Mahsun ne film yapmış öyle

Bu konuyu okuyanlar

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
gitmek lazım ya bir ara

yulaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
duyduğuma göre bir milyon kişi bu filmi izlemiş. çok şaşırdım. demekki bu bir milyon kişye; asla asla dimiyceksin :)

razumihin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Film yapıldığında ön yargı ile yahklaşmış ve bu filmden bir cacık olmaz düşünmüştüm.Ama şimdi yorumlara bakınca hata ettiğimi anladım.Kimbilir belki bir babam ve oğlum'un başarısını yakalar...

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Film boyunca gözlerim kurumadı.Ağlamadım ama gözlerim hep dolu doluydu.Kendimi sıkmaktan başıma ağrılar girdi :D

Gerçekten bende ilk baktıgımda Mahsun Kırmızıgül ne yapabilirki dedim.Hem yönetmen hem oyuncu iyice karıstırmıstır ortalıgı dedım.Ama önyargılı olmamak lazım.Babam ve oğlumdan sonra Türkiye'yi ağlatan 2.film :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
yahu hatırlatmayın artık şu filmi :D rezil oldum yanımdaki kişiye :D filmden sonra gözler balon :D

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Troy dedi ki:
yahu hatırlatmayın artık şu filmi :D rezil oldum yanımdaki kişiye :D filmden sonra gözler balon :D
bu akşam bikaç arkadaşımda gitmişler onlarda aynısını söylediler yahu nedir bu böyle filme giren salya sümük çıkıyo :D iice merak etmeye başladım şu filmi :D

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Tek kelimeyle mükemmel bir film. Islak gözlerle çıktık salondan. Her sahnesi duygu yüklü. k izlemeyenlere kesinlikle izlenmesini tavsiye ederim... zaten,beğenmemek elde değil.
İzleyip de kendi hayatını büyüklerini büyüklüğünü düşünmeyecek kimse yoktur eminim.Gerçekten mükemmel ötesi.

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Mendil falan bulunduralım yanımızda. ;)

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Dün akşam gittim bende. Çok aman aman bir film değil tamam ağlatıyor(ki öyle bir şey çıktı ki ortaya ağlatıyor gidin ağlatan film güzel mi demek!) ama komik yerleride yok değil hani.

Bol mesajlı bir film. Sadece şunu söylemek istiyorum. İzleyenler bilir O kadının yerinde olmak çok kötü yaa bir tarafda baban bir tarafda eşin hangisini seçersin ki . :(

erdempolat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ya burada adam akıllı sinema yok gidemiyorum, DVD'sini bekleyeceğim çok merak ettim. Babam ve Oğlum'a gittiğimde çok kasmıştım ağlamamıştım, ama bir yerde çok gülmüştüm içten içe: "Filmde acıklı bir sahneden sonra müzik birden kesilir, (salonda yaklaşık 200 kişi vardır) ve yüksek bir sesle senkronize bir şekilde 199 kişi birden HÖRRRNNNKKK diye burnunu çeker :D ". Babam vefat ettiğinden beri ağlamadım gücümü kaybetmemek için, filmi izlediğimde o kadar kastım ki bir daha izleyemedim. Haa konumuz Mahsun'un filmiydi değil mi :) , pardon :D .

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Ben bu filme gideceğim dediğimde Ne!Mahsun Kırmızıgül'ün filmine mi gideceksin diyen maalesef çok arkadaşım oldu
Yanımda da götürdüm üçünü ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımı gösterdim onlara.

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
seçiL dedi ki:
Ben bu filme gideceğim dediğimde Ne!Mahsun Kırmızıgül'ün filmine mi gideceksin diyen maalesef çok arkadaşım oldu
Yanımda da götürdüm üçünü ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımı gösterdim onlara.

İlk etapta mahsun kırmızıgül'ün filmi olduğundan bakış açısı farklı olabiliyor insanların ama filmi izledikten sonraki eleştirilerde tamamen farklı görüşler sunuluyo ""olumlu"" olarak.

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
İtiraf edeyim mahsun kırmızıgül deyince durup düşündüm ^^

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Bence mahsunla alakası yok. o seneryo ve o kadro bendede olsa bende yaparım aynı filmi :)

yulaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
baaydin dedi ki:
Bence mahsunla alakası yok. o seneryo ve o kadro bendede olsa bende yaparım aynı filmi :)

orası öyle ama neticede mahsunun filmi..asla gitmiyeceğim dedim. veee gitmedim.bnm kaybım yok. ama mahsunun var :D :D

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Mahsununda sen gitmedin diye pek bir kaybı olduğunu sanmıyorum ;)