Mahsun ne film yapmış öyle

Bu konuyu okuyanlar

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
image11flatana_01.jpg

Mahsun Kırmızıgül'ün filmine övgü yarışı. İzleyen gazeteciler anlatıyor..

Mahsun Kırmızıgül'ün "Beyaz Melek" filmi çok beğenildi. Sinemaya gidenler iki gözü iki çeşme ayrılıyor. ''Beyaz Melek'', 163 kopya ile 200 salonda gösterildiği ilk üç gününde 157 bin 785 kişi tarafından izlendi.

Beğenmeyen neredeyse yok. Köşe yazarları da filmi izledi. Mahsun'a methiye dizdiler.. Övgü yarışında birbiriyle yarıştılar.. Hatta Barlas filmi Mahsun yine kendini aştı sözleriyle özetledi. Mehmet Barlas, Ergun Babahan ve Ahmet Hakan filmi yorumladılar..

Mehmet Barlas:

Eleştirmen Ali Murat Güven’in şu cümlelerinin altına imzamı atabilirim:

- Toplumun farklı farklı etnik unsurlarının birbirlerine karşı bu denli bilenip düşman kılındığı, ülkenin her köşesinin kesif bir nefretle kaplandığı lanet olası bir atmosferde, “Anadolu kardeşliği”ni yücelten böylesi naif öykülere ne kadar da ihtiyacımız varmış.

Ergun Babahan:

Mahsun Kırmızıgül sürekli şartlarını zorlayan bir insan.
Yaptığı ile yetinmeyen, hep daha iyisini isteyen biri.
Film yapmaya soyununca da aynısını yapmış. Müziğin, görüntünün, oyuncunun en iyisi için uğraşmak. Sinema izleyicisi sayısı yaptığı işin beğenildiğinin en büyük göstergesi. Eline sağlık Mahsun diyoruz ve devamını diliyoruz.

Ahmet Hakan:

Hele Mahsun Kırmızıgül adının bizde oluşturduğu olağan önyargıları hesaba kattığımızda..."Beklediğimden daha iyiydi. Aferin Mahsun’a" bile demek mümkündür. Ama mümkün olmayan şeyler de var:
Bir kere Mahsun’dan "Bir Yılmaz Güney çıkarma" gayreti boşunadır.
Kısacası demem o ki, Mahsun kendi çapında iyi bir iş çıkarmıştır, ancak bu durum onu "Fellini Mahsun" diye selamlamamız için yeterli değildir.

kaynak

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu cesaretinden dolayı Mahsun Kırmızıgül'ü kutlamak isterim.Kolay iş değil gerçekten.İzlemeye daha fırsatım olmadı ama fragmanlarından gördüğüm kadarıyla çok harika bir konusu var.Aile ile mutlaka izlenmesi gereken bir film.Sinemada yada DVD'si çıkınca alıp destek olmak lazım..

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Henüz izlemedim fakat kadro ilgimi çekti,konuyu merak ediyorum.

hellish

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
bende izlemedim ama konusunu çok merak ettim.Biraz anlatırmısınız

*SiRiNe*

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
filmi bende izleyemedim henüz fakat giden arkadaşların filimin çok güzel ve duygu yüklü olduğunu söylüyor, kemoterapi görmek zorunda olan ve acılara dayanamayıp kaçan ve kendini huzurevinde bulan bi baba ve oğulları babalarını burada bulurlar fakat onu mutlu gördüklerinden kalan son günlerini güzel geçmesi için kendilerini göstermezler benim bildiğim bu giden arkadaşlarım ağlamaktan nezle olduklarını söylüyorlar....

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Harika bi film ...ağlamamak için elinizden geleni yapıyorsunuz ..ama gözyaşlarınız sizi dinlemiyor...kendiliğinden yanaklarınızdan süzüyülüyoor...
Babam ve Oğlum'da ağlamaıştım o kadar.....
Filmin çoğu sahnesinde Türkiye'de yaşanan bazı gerçekler ele alınmış...
Kısacası hakikaten güzel bir film...
Mutlaka izleyin!

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
yorumları dikkate alırsak, en kısa zamanda izlemek lazım. bu haftasonu izlerim sanırım.

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Çok anlatılan filmlerden nedense ben hiç hoşlanmıyorum. Hoş daha izlemedim ama...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
emelden dedi ki:
Çok anlatılan filmlerden nedense ben hiç hoşlanmıyorum. Hoş daha izlemedim ama...

filmi anlatan arkadaşlar, kahveden değiller :D bizzat sinema eleştirmenleri. o nedenle fikrimi değiştirdim ben :D

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Troy dedi ki:
emelden dedi ki:
filmi anlatan arkadaşlar, kahveden değiller :D bizzat sinema eleştirmenleri. o nedenle fikrimi değiştirdim ben :D

Sinema eleştirmeni olsa ne yazar. Herkesin kendi fikri olmalı. :)

honen

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Filmi izlemeye niyetlendim ama sonra vazgeçtim.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
eleştirmenlerin yorumları benim için önemli.

eğer senin dediğin gibi olsaydı, herkes teknoloji editörü olurdu, sdn'e de gerek kalmazdı.

penquen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben izledim filmi unuttugumuz saygı ve sevgilerimizi bize hatırlatan güzel br film.Tavsiye ederim.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
emelden dedi ki:
peşin hükümlü olma bence, ilerki mesajlarında dediğin gibi filmin yorumu kişiden kişiye değişir. Mesela Dondurmam Gaymak'ı o kadar ballandırmışlardı ki izlediğimde hayal kırıklığına uğradım desem yeridir.

burningblade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir kere film mahsundan dolayı eksi 100 ile baslıyor ve film değerlendirmelerim 5 üzerinden:) Ama film torrentlere düşünce izlemek lazım:)

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
mahsun yüzüklerin efendisi serisini çekmeye devam etse yine izlemem :L

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Walla,gidenler filden memnun kalmıslar..
Merak ettim,acıkcası..

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
türk filmi izleyin süper bir film. beni bile ağlatıyordu az kala :)

yashale

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O kadroyla ben yapsam bile yönetmenliğini yine güzel olur.

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
senaryo da süperdi.yani insan kendine pay çırabiliyor.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
bir arkadaşımla gittim ve izledim.

göz yaşlarıma hakim olamadım ben de.

bu arada kardeşlerim olan Torpido ve Jengar'dan ricam, bu mesajımdan annem ve babamın haberdar olmaması.

gelelim tekrar filme. filmi izlerken her ne kadar huzur evinde kalanları ziyaret etmek lazım gibi fikirler ortaya çıksa da benim gibi anne ve babası sağ olan şanslı kişiler için asıl çıkarılması gereken sonuç, onlarla bol bol zaman geçirmek ve gönüllerini hoş tutmak olmalı.

filmi izlerken annem ve babamın ayaklarını öpmek istedim şahsen.

film içerisindeki küfürler olmasaymış keşke. o zaman herkese tavsiye ederdim. hatta miniklerin de izlemesi lazım bence.

tebrikler mahsun ;)

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Troy dedi ki:
bir arkadaşımla gittim ve izledim.

göz yaşlarıma hakim olamadım ben de.

bu arada kardeşlerim olan Torpido ve Jengar'dan ricam, bu mesajımdan annem ve babamın haberdar olmaması.

gelelim tekrar filme. filmi izlerken her ne kadar huzur evinde kalanları ziyaret etmek lazım gibi fikirler ortaya çıksa da benim gibi anne ve babası sağ olan şanslı kişiler için asıl çıkarılması gereken sonuç, onlarla bol bol zaman geçirmek ve gönüllerini hoş tutmak olmalı.

filmi izlerken annem ve babamın ayaklarını öpmek istedim şahsen.

film içerisindeki küfürler olmasaymış keşke. o zaman herkese tavsiye ederdim. hatta miniklerin de izlemesi lazım bence.

tebrikler mahsun ;)

vay bee site modaretörü ağlarmı :O :R (A)
film güzellll...

yulaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o filmi yapan mahsun olduğundan oscar alsa yine gitmem

EzOhİsTaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bende filme 2 gün önce arkdşımla gittim. mükemmel bi filmdi tam anlamıyla. mahsun kırmızıgül duyunca biraz önyargılı yaklaştım bende.. ama izleyince anladım ki harika bir film yapmış. biçok sahnesinde kendimi tutamayıp ağladım. herkese tavsiye ediorum. çok güsel bir film olmuş..

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Tepkiler olumlu genelde bakmak lazım tek bildiğim açık ara en çok izlenen filmdi şiimdilerde

yulaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bdco dedi ki:
Tepkiler olumlu genelde bakmak lazım tek bildiğim açık ara en çok izlenen filmdi şiimdilerde

herkesin dediğine bakma !! kriterlerine uyuyomu ona bak?