Mahsun ne film yapmış öyle

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

emelden

Dekan
Dün akşam gittim bende. Çok aman aman bir film değil tamam ağlatıyor(ki öyle bir şey çıktı ki ortaya ağlatıyor gidin ağlatan film güzel mi demek!) ama komik yerleride yok değil hani.

Bol mesajlı bir film. Sadece şunu söylemek istiyorum. İzleyenler bilir O kadının yerinde olmak çok kötü yaa bir tarafda baban bir tarafda eşin hangisini seçersin ki . :(

erdempolat

Asistan
Ya burada adam akıllı sinema yok gidemiyorum, DVD'sini bekleyeceğim çok merak ettim. Babam ve Oğlum'a gittiğimde çok kasmıştım ağlamamıştım, ama bir yerde çok gülmüştüm içten içe: "Filmde acıklı bir sahneden sonra müzik birden kesilir, (salonda yaklaşık 200 kişi vardır) ve yüksek bir sesle senkronize bir şekilde 199 kişi birden HÖRRRNNNKKK diye burnunu çeker :D ". Babam vefat ettiğinden beri ağlamadım gücümü kaybetmemek için, filmi izlediğimde o kadar kastım ki bir daha izleyemedim. Haa konumuz Mahsun'un filmiydi değil mi :) , pardon :D .

seciL

Dekan
Onursal Üye
Ben bu filme gideceğim dediğimde Ne!Mahsun Kırmızıgül'ün filmine mi gideceksin diyen maalesef çok arkadaşım oldu
Yanımda da götürdüm üçünü ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımı gösterdim onlara.

amesfa

Dekan
Onursal Üye
seçiL dedi ki:
Ben bu filme gideceğim dediğimde Ne!Mahsun Kırmızıgül'ün filmine mi gideceksin diyen maalesef çok arkadaşım oldu
Yanımda da götürdüm üçünü ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımı gösterdim onlara.
İlk etapta mahsun kırmızıgül'ün filmi olduğundan bakış açısı farklı olabiliyor insanların ama filmi izledikten sonraki eleştirilerde tamamen farklı görüşler sunuluyo ""olumlu"" olarak.

seciL

Dekan
Onursal Üye
İtiraf edeyim mahsun kırmızıgül deyince durup düşündüm ^^

baaydin

Profesör
Bence mahsunla alakası yok. o seneryo ve o kadro bendede olsa bende yaparım aynı filmi :)

yulaf

Üyecik
baaydin dedi ki:
Bence mahsunla alakası yok. o seneryo ve o kadro bendede olsa bende yaparım aynı filmi :)
orası öyle ama neticede mahsunun filmi..asla gitmiyeceğim dedim. veee gitmedim.bnm kaybım yok. ama mahsunun var :D :D

mavinok.ta

Dekan
Mahsununda sen gitmedin diye pek bir kaybı olduğunu sanmıyorum ;)

stat counter