Mahsun ne film yapmış öyle

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

prenslui

Doçent
türk filmi izleyin süper bir film. beni bile ağlatıyordu az kala :)

yashale

Asistan
O kadroyla ben yapsam bile yönetmenliğini yine güzel olur.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
bir arkadaşımla gittim ve izledim.

göz yaşlarıma hakim olamadım ben de.

bu arada kardeşlerim olan Torpido ve Jengar'dan ricam, bu mesajımdan annem ve babamın haberdar olmaması.

gelelim tekrar filme. filmi izlerken her ne kadar huzur evinde kalanları ziyaret etmek lazım gibi fikirler ortaya çıksa da benim gibi anne ve babası sağ olan şanslı kişiler için asıl çıkarılması gereken sonuç, onlarla bol bol zaman geçirmek ve gönüllerini hoş tutmak olmalı.

filmi izlerken annem ve babamın ayaklarını öpmek istedim şahsen.

film içerisindeki küfürler olmasaymış keşke. o zaman herkese tavsiye ederdim. hatta miniklerin de izlemesi lazım bence.

tebrikler mahsun ;)

yer6

Profesör
Troy dedi ki:
bir arkadaşımla gittim ve izledim.

göz yaşlarıma hakim olamadım ben de.

bu arada kardeşlerim olan Torpido ve Jengar'dan ricam, bu mesajımdan annem ve babamın haberdar olmaması.

gelelim tekrar filme. filmi izlerken her ne kadar huzur evinde kalanları ziyaret etmek lazım gibi fikirler ortaya çıksa da benim gibi anne ve babası sağ olan şanslı kişiler için asıl çıkarılması gereken sonuç, onlarla bol bol zaman geçirmek ve gönüllerini hoş tutmak olmalı.

filmi izlerken annem ve babamın ayaklarını öpmek istedim şahsen.

film içerisindeki küfürler olmasaymış keşke. o zaman herkese tavsiye ederdim. hatta miniklerin de izlemesi lazım bence.

tebrikler mahsun ;)

vay bee site modaretörü ağlarmı :O :R (A)
film güzellll...

yulaf

Üyecik
o filmi yapan mahsun olduğundan oscar alsa yine gitmem

EzOhİsTaN

Profesör
bende filme 2 gün önce arkdşımla gittim. mükemmel bi filmdi tam anlamıyla. mahsun kırmızıgül duyunca biraz önyargılı yaklaştım bende.. ama izleyince anladım ki harika bir film yapmış. biçok sahnesinde kendimi tutamayıp ağladım. herkese tavsiye ediorum. çok güsel bir film olmuş..

turoksin0

SDN Okuru
Tepkiler olumlu genelde bakmak lazım tek bildiğim açık ara en çok izlenen filmdi şiimdilerde

yulaf

Üyecik
bdco dedi ki:
Tepkiler olumlu genelde bakmak lazım tek bildiğim açık ara en çok izlenen filmdi şiimdilerde
herkesin dediğine bakma !! kriterlerine uyuyomu ona bak?

yulaf

Üyecik
duyduğuma göre bir milyon kişi bu filmi izlemiş. çok şaşırdım. demekki bu bir milyon kişye; asla asla dimiyceksin :)

razumihin

Üyecik
Film yapıldığında ön yargı ile yahklaşmış ve bu filmden bir cacık olmaz düşünmüştüm.Ama şimdi yorumlara bakınca hata ettiğimi anladım.Kimbilir belki bir babam ve oğlum'un başarısını yakalar...

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
Film boyunca gözlerim kurumadı.Ağlamadım ama gözlerim hep dolu doluydu.Kendimi sıkmaktan başıma ağrılar girdi :D

Gerçekten bende ilk baktıgımda Mahsun Kırmızıgül ne yapabilirki dedim.Hem yönetmen hem oyuncu iyice karıstırmıstır ortalıgı dedım.Ama önyargılı olmamak lazım.Babam ve oğlumdan sonra Türkiye'yi ağlatan 2.film :)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
yahu hatırlatmayın artık şu filmi :D rezil oldum yanımdaki kişiye :D filmden sonra gözler balon :D

mavinok.ta

Dekan
Troy dedi ki:
yahu hatırlatmayın artık şu filmi :D rezil oldum yanımdaki kişiye :D filmden sonra gözler balon :D
bu akşam bikaç arkadaşımda gitmişler onlarda aynısını söylediler yahu nedir bu böyle filme giren salya sümük çıkıyo :D iice merak etmeye başladım şu filmi :D

seciL

Dekan
Onursal Üye
Tek kelimeyle mükemmel bir film. Islak gözlerle çıktık salondan. Her sahnesi duygu yüklü. k izlemeyenlere kesinlikle izlenmesini tavsiye ederim... zaten,beğenmemek elde değil.
İzleyip de kendi hayatını büyüklerini büyüklüğünü düşünmeyecek kimse yoktur eminim.Gerçekten mükemmel ötesi.

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Mendil falan bulunduralım yanımızda. ;)

stat counter