MacOS MS offfice 2016 sorunları hk.

Bu konuyu okuyanlar

etapenerji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,

Macbook pro kullanıcısıyım. İş için kullanıyorum. Yoğun olarak office programları kullanıyorum. Fakat resmen iş yapamaz hale geldik. Mace geçtikten sonra. aşağıdaki konularda destek rica ediyoruz.

- Outlook hata kodu 17890 ile maillerin ekini indiremiyoruz.
- Excell inanılmaz kasıyor ( özellikle formül yoğun çalışma kitaplarında, 5 mb ve üzeri dosyalarda. )

Office 365 kullanıcısıyım. Orjinal kullanıyoruz yine paramızla rezil oluyoruz. Destek için şimdiden teşekkürler.

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
merhabalar; benim macbook'da ms office 2016 ev ve öğrenci olanı mevcut. kendi mail programını açtıktan sonra apple menüsü yanında mail-tercihler-hesaplara girer misiniz. o kısımda tüm mail hesapları görünüyor ve ordan ilişikleri indri diye bir kısım var. tümü olarak değiştiriniz. sorunuz bu şekilde düzelebilir.

NOT: bende outlook olmadığı için bu çözüm çalışmayabilir. sendeki eklenti indirme problemine benzer macOs mail programında sıkıntı olduğunda böyle çözmüştüm.

Son düzenleme:

etapenerji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba EA14. Bahsettiğiniz methodu uyguladım fakat değişen birşey olmadı. Teşekkürler yinede.

superfenderx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. 16.11 microsoft outlook sürümü kullanıyorum. Windows ta yapabildiğim ancak Sierra MacBook ta yapamadığım 2 tane özellik var.
1- Maillerime teslim bilgisi alabileceğim sekmeyi ve
2- Maillerimdeki teslimi geciktirme sekmelerini bulamıyorum.
Yardımlarınızı rica ederim.