Macos Mojave deneyimi

Bu konuyu okuyanlar

eminaydayev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben macbook pro 2011 modelini kullanıyorum. Sizce macos mojave beta versionunu kurub kullansam sierrayla kıyasda nasıl bir performans görürüm? Yani yavaşlama ve ya hızlanma olurmu? Kısası kullanıcı deneyimi olan birileri varsa benimle de paylaşsa sevinirim :)

boris7503

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beta adı üstünde beta dır.
Standart kullanıcı iseniz önermem. Hiç uğraşmaya değmez. İşi bu olanlar, geliştiriciler ve basın işi bu :D

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Merhaba arkadaşlar. Ben macbook pro 2011 modelini kullanıyorum. Sizce macos mojave beta versionunu kurub kullansam sierrayla kıyasda nasıl bir performans görürüm? Yani yavaşlama ve ya hızlanma olurmu? Kısası kullanıcı deneyimi olan birileri varsa benimle de paylaşsa sevinirim :)

Şuan için Beta sürüm olduğundan kullanmanızı önermem. Biri kullanır bir sorun yok der. Siz farklı bir uygulama kullanıyosunuzdur o uygulama desteklemez ve sürekli çöker. Size sorun yaşatır. O yüzden şuan için indirip kurmanızı önermem. Zaten yarın full sürümü çıkacak o zaman dilediğiniz gibi indirip kurabilirsiniz. Zaten cihazınız destekliyorsa performans artışı görürsünüz diye düşünüyorum çünkü büyük yenilikler var. Ben de MacBook Air 2017 kullanıyorum, çıktığında indirip kuracağım.