MacBookPro 2017’ye Office Programları Yükleme

Bu konuyu okuyanlar

Alvi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,
Henüz yeni, Mac kullanıcısı olan bir öğrenciyim. Üniversitede mutlaka World ve PowerPoint’e ihtiyaç duyacağım. Her zaman internetim olmayacağı için de online kullanım yeterli olmayacaktır. Ücretsiz ya da uygun fiyatlı olarak beni 4-5 yıl idare edebilecek bir şey var mı? Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.

hakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Pages ve Keynote MS Office formatlarını destekliyor sanırım. Bunlar ihtiyacınızı karşılayabilir.

Alvi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çare crackli microsoft office seti :D
Windows’a olduğum kadar Mac’e hakim değilim. Bu yüzden crack olayına çok sıcak bakmıyorum. Ama teşekkür ederim, ilgilendiğiniz için ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pages ve Keynote MS Office formatlarını destekliyor sanırım. Bunlar ihtiyacınızı karşılayabilir.
Acaba Keynote sunularını PDF ve Microsoft PowerPoint gibi dosya türlerine dönüştürme bu linkteki olayı mı diyorsunuz? Oysa denedim ama bir şeyleri yanlış yapıyorum ya da verimli bir dönüşümü yok sanırım. Çünkü Windows 10lu Lenovo’da tam olarak açılmıyor. Siz o şekilde kullanmada sıkıntı yaşamıyorsanız; hangi adımları uyguladığınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Ayrıca ilgilenip cevap yazdığınız için de teşekkür ederim ?

Son düzenleme:

hakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Acaba Keynote sunularını PDF ve Microsoft PowerPoint gibi dosya türlerine dönüştürme bu linkteki olayı mı diyorsunuz? Oysa denedim ama bir şeyleri yanlış yapıyorum ya da verimli bir dönüşümü yok sanırım. Çünkü Windows 10lu Lenovo’da tam olarak açılmıyor. Siz o şekilde kullanmada sıkıntı yaşamıyorsanız; hangi adımları uyguladığınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Ayrıca ilgilenip cevap yazdığınız için de teşekkür ederim [emoji4]

Rica ederim. [emoji4]

Evet. Bu bağlantıdaki gibi yapılıyor. MS Office online ücretsiz. İnternet bağlantısı olduğu durumlarda bu kullanılabilir. Diğer bir alternatif LibreOffice olabilir. Aklıma gelen legal yollar bunlar. [emoji2]

Bu arada MS Office üniversite için 4 yıllık 419 TL. Bence iyi bir teklif.

a864b798a56ce66ea9983f7dc3cdd09e.jpg