Macbook'a boot camp ile windows kurdum mac os geçmiyor.

Bu konuyu okuyanlar

berkefin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, Başlıkta söylediğim gibi macbook'a boot camp ile windows kurdum ama daha sonra mac os geçmek istediğimde geçemiyorum. Bu durumda ne yapmam gerekiyor?

nemano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ne gibi bir hata veriyor?

berkefin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çözdüm kimse cevap vermeyince başka fotumdan yardımcı oldular.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Çözdüm kimse cevap vermeyince başka fotumdan yardımcı oldular.

Cevap vermeme olayı yoktur, insanlar bilgi sahibi olmadığı için cevap vermediği olabilir, bu normal bir şeydir. Çözümünüzü de buraya paylaşırsanız başka insanlarda görüp en azından sorunlarını çözme fırsatı bulurlar.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Olmuş bitmiş bir şeyi hala güncellemenin anlamı var mı? Bence yok. Kendini yorum yazmaktan tutamıyorsan al kağıt kalem yorumunu oraya yaz.
Herkesin forum kuralları çerçevesinde yorum yapma hakkı vardır.
Üstelik konu eski bir konu değil; (üye yaşamış olduğu problemi paylaşır ya da paylaşmaz, artık kendisine kalmış, ayrı bir konu ancak) yaşanan sorunu nasıl çözdüğünü paylaşmasının istemesi ve benzer problemi yaşayanların sunulacak çözümden istifade etmesi kötü bir şey mi olur?

berkefin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkesin forum kuralları çerçevesinde yorum yapma hakkı vardır.
Üstelik konu eski bir konu değil; (üye yaşamış olduğu problemi paylaşır ya da paylaşmaz, artık kendisine kalmış, ayrı bir konu ancak) yaşanan sorunu nasıl çözdüğünü paylaşmasının istemesi ve benzer problemi yaşayanların sunulacak çözümden istifade etmesi kötü bir şey mi olur?

O üye benim.

makar10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Buyuk ihtimal ile direk macten windowsa geçer gibi bir tuş aradınız oda windowstan mac e geçerken yok. Bilgisayarı yeniden başlatman gerek commant tusuna basılı tutman gerek seçimi yapmak için.

Umarım çok para vermemişsindir

berkefin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Buyuk ihtimal ile direk macten windowsa geçer gibi bir tuş aradınız oda windowstan mac e geçerken yok. Bilgisayarı yeniden başlatman gerek commant tusuna basılı tutman gerek seçimi yapmak için.

Umarım çok para vermemişsindir

Hayır yeni mac ile değiştirdiler. Donanım arızası denildi.

makar10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Konuyu tam olarak acıklamamışsın nasıl olmuş nerede duruyor hata alıyosun geçmek istediğinde bu gibi detaylay önemli bende açıklama olmadığı için basit yaklaştım. Sorun çözüldüyse sorun yok :)

berkefin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Konuyu tam olarak acıklamamışsın nasıl olmuş nerede duruyor hata alıyosun geçmek istediğinde bu gibi detaylay önemli bende açıklama olmadığı için basit yaklaştım. Sorun çözüldüyse sorun yok :)

Çözüldü çözüldü [emoji846] teşekkür ederim

Son mesajlar