MacBook Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

ByFelix;

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle merhaba. MacBook almayı düşünüyorum. Aklımda 3 model var; 2015 MacBook, 2016 MacBook, 2015 MacBook Pro. Alacağım MacBook'u Web Tasarım, Programlama, giriş seviyesinde Photoshop ve internette dolaşım (film,dizi,forum vb.) gibi günlük işlerimde kullanmak istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz.

dyatkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle merhaba. MacBook almayı düşünüyorum. Aklımda 3 model var; 2015 MacBook, 2016 MacBook, 2015 MacBook Pro. Alacağım MacBook'u Web Tasarım, Programlama, giriş seviyesinde Photoshop ve internette dolaşım (film,dizi,forum vb.) gibi günlük işlerimde kullanmak istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz.
Programlama yapacaksan bence MacBook Pro daha uygun olur senin için

mertcan_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben şu an MacBook Air 2018 kullanıyorum tavsiye ederim yani alcağın MacBook Pro düz olcak yükseltme felan almayacaksan MacBook Air 2018 öneririm, tek sıkıntısı USB-TYPE C girişi olması (flash bellek felan takamıyorsun vs) onuda halledersin zaten.

emrfrkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Videomda macbook modellerinden arasındaki farklardan ve en son çıkan macbbok pro 2018 den bahsettim sizin için yararlı olacağını düşünüyorum .Hangi macbook modelini seçmeliyim ? Macbook modelleri arasında ne gibi farklar var gibi konularda size yardımcı olmasını umuyorum .

yilmazalaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şu an MacBook Air 2018 kullanıyorum tavsiye ederim yani alcağın MacBook Pro düz olcak yükseltme felan almayacaksan MacBook Air 2018 öneririm, tek sıkıntısı USB-TYPE C girişi olması (flash bellek felan takamıyorsun vs) onuda halledersin zaten.
Hocam Air'i program yazmadamı kullanıyorsunuz? Bende almayı düşünüyorumda 2018

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Hocam Air'i program yazmadamı kullanıyorsunuz? Bende almayı düşünüyorumda 2018
Elimde MacBook air var program yazmak için kullanıcaksan gayet kullanışlı ben içine windows 10 kurdum orada daha rahat çalışıyor

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487

yazdığınız modellerin hepsi işinizi görür ama macbook pro almanız daha iyi olur ve yılına önem verin. Daha küçük yaşta bir cihaz alırsanız daha uzun süreli kullanım yaşayabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

8 gb ramlı macbook pro ile phyton gibi programlama uygulamalarında sorun yaşarmıyım ?

sen o özellikler ile python u uçurursun. 4 GB ram bile fazla python a öyle diyeyim

Son mesajlar