Macbook Sökme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3
elimde bir adet macbook var ve bunu sökemiyorum 5 adet vidasını söktüm geri kalanlar çıkmıyor ve bataryası aşırı derecede şişmiş elimdeki tornavida laşk oldu lütfen biri bunu nasıl sökebileceğimi söyleyebilirmi ?

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
elimde bir adet macbook var ve bunu sökemiyorum 5 adet vidasını söktüm geri kalanlar çıkmıyor ve bataryası aşırı derecede şişmiş elimdeki tornavida laşk oldu lütfen biri bunu nasıl sökebileceğimi söyleyebilirmi ?
Apple ın sitesine giriyodun mac için randevu alıyosun ve zorlu center e gidip ben bilgisayarı bazırdattım diyosun sana yardımcı olurlar hatta pil değişimi yapabilirler

Reaksiyon puanı
3
Apple ın sitesine giriyodun mac için randevu alıyosun ve zorlu center e gidip ben bilgisayarı bazırdattım diyosun sana yardımcı olurlar hatta pil değişimi yapabilirler
kardeşim gaziantepde yaşıyorum apple ı aradım buradaki bir teknik servise yönlendirdiler 1300 tl fiyat istedi

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Satıp yenisi ni alabilirsin kargoyla apple store götürebilirsin

Reaksiyon puanı
3
Apple ın zaten macbooklarıın en düşük modeli 5199 tl den başlıyo bırak pili o kadar etsin bencr core m işlemcili macbok almayı düşünüyorum önerirmisin
şahsen ben mac i sadece programları stabil şekilde çalıştırdığı için seviyordum java borlands gibi programları kullanıyorum yada 3dmax gibi senin neye kullanıcağına bağlı şahsen sadece alım internette gezim diyorsan boşa o kadar para harcama

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
şahsen ben mac i sadece programları stabil şekilde çalıştırdığı için seviyordum java borlands gibi programları kullanıyorum yada 3dmax gibi senin neye kullanıcağına bağlı şahsen sadece alım internette gezim diyorsan boşa o kadar para harcama
Bende windowstan kurtulmak için almayı düşünüyorum ve taşınabirliği de güzel

Reaksiyon puanı
3
Bende windowstan kurtulmak için almayı düşünüyorum ve taşınabirliği de güzel
aynen öylede dediğim gibi alırken tüm ihtimalleri gözden geçirmek lazım birde eğer öğrenciysen 1000 liraya kadar indirim yapıyorlardı aklında bulunsun apple ın edu sayfasından giriş yapıp alırsan

Son mesajlar