Macbook Satin Alirken

Bu konuyu okuyanlar

cakalwade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaslar,

Yeni macbook pro 13 inch ekranli modelini satın almayı düşünüyorum. Size sorum şu olacak. 2.7GHz i5 işlemci ile 2.9GHz i5 işlemci arasında çok büyük farkta performans artışı olur mu. Yapılandırma yaparken buna dikkat etmek gerekir mi

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Bende düşünüyorum.Bana kalırsa artış yaptırma , daha sonra SSD tavkiyesi yap.

cakalwade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ram artırma konusunda ne düşünüyorsun ? yoksa gösterildiği özelliklerle satın al daha sonra SSD takviyesi mi yap diyorsun

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Troydan alın. 8-21 Haziran tarihleri arasında KDV troydan. 750₺ gibi bir indirim var. Bende alacağım.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Yanlız arkadaşlar sizlere tavsiyem ; Alacaklar retina alsınlar , Apple'nin en güzel özelliği bu zaten. Ben bu sene pek kullanamam diye almadım modeli falan eskir.Sizce doğru mu ediyorum ?

Bu arada MacBook Pro Retina 13 - 2.7Ghz modeli Tryda 4.369 TL Appstore'da 4.299 TL , eğer öğrenciyseniz , Apple Store'den öğrenci indirimine girerek satın alın , hem içinde bir şey yolluyorlarmış , başka mı bilmem.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Yanlız arkadaşlar sizlere tavsiyem ; Alacaklar retina alsınlar , Apple'nin en güzel özelliği bu zaten. Ben bu sene pek kullanamam diye almadım modeli falan eskir.Sizce doğru mu ediyorum ?

Bu arada MacBook Pro Retina 13 - 2.7Ghz modeli Tryda 4.369 TL Appstore'da 4.299 TL , eğer öğrenciyseniz , Apple Store'den öğrenci indirimine girerek satın alın , hem içinde bir şey yolluyorlarmış , başka mı bilmem.

Yanlız biri 256 gb Troydaki apple Store'de ki 128 gb modeli sen düşün.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Olsun yinede indirimli alınıp , başka bir zaman ssd takviye edilebilir.