Macbook pro ya tekrar OS X yükleme yardım

Bu konuyu okuyanlar

byismail89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkese selamun aleyküm arkadaşlar bu forumda yeniyim ve ne yapıcağımı bilmediğim için sizden bir yardım talep ediyorum.
elime a1278 model nolu macbook pro geçti 13.3 ekranlı bu pcnin içinde windows 7 64 bit yüklü sıfırdan format atılmış içinde windowstan başka hiç birşey yok hdd silinmiş ve ben buna tekrar OS X yüklemek istiyorum ama beceremiyorum hangisi yüklenir nasıl yüklenir onu bilmiyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim pc bana bakıyor ben pcye bakıyorum öyle boş boş

Son düzenleyen moderatör:

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Öncelikle herkese selamun aleyküm arkadaşlar bu forumda yeniyim ve ne yapıcağımı bilmediğim için sizden bir yardım talep ediyorum.
elime a1278 model nolu macbook pro geçti 13.3 ekranlı bu pcnin içinde windows 7 64 bit yüklü sıfırdan format atılmış içinde windowstan başka hiç birşey yok hdd silinmiş ve ben buna tekrar OS X yüklemek istiyorum ama beceremiyorum hangisi yüklenir nasıl yüklenir onu bilmiyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim pc bana bakıyor ben pcye bakıyorum öyle boş boş
El Capitan dmg dosyası yaz arat daha sonra indir usbye yazdır kur gitsin

Son düzenleyen moderatör:

byismail89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
el capitan denedim tam yüklemeye başladı elma simgesinin altındaki çubuk dolduktan sonra çarpı işareti çıktı

byismail89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
torrent ile indirdim 5 küsür gb

byismail89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
şuan sorunum galiba çözülmek üzere bir arkadaşımız yardımcı oldu