Macbook pro windows kurmak iyimidir

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
57
Merhaba, ben ocak ay'ında notebook almak istiyorum. aklımda bi kaç model var msi bide touch bar macbook pro, notebook iş içinde kullancam grafik tasarım, bide en sevdiğim bi oyun var 500mb 2d animel online bunu windows kurup macbook pro oynamam mümkün olurmu, windows kurmak bilgisayarı çökertirmi :) büyük oyunlar oynamam lol csgo gibi tarzı oyunlar, animel düşük grafikli oyunları seviyorum

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Selamlar CS GO, Lol oynayabiliyorsunuz, gayet bende oynuyorum. Lol özellikle beta henüz Lol client'i bir 3 senedir. Zaman zaman çökme olup kapansada sorun çıkmıyor.

Ama Apple Ekosisteminin doğasını değiştirmeyin içine Windows kurmayın derim, kurabilirsiniz ama çok verimli bir cihaz olmaz elinizdeki.

Tavsiyem Parallels: Mac & Windows Virtualization, Manage Mac, VDI & RDS Solutions şu abilerin ürünü nefis temiz, ve iş görüyor, mac os yanına dilediğiniz işletim sisteminde performans almanız için. Ama oyun için bence luzumsuz, pire için yorgan yakmaya değmezler :)

Reaksiyon puanı
57
Selamlar CS GO, Lol oynayabiliyorsunuz, gayet bende oynuyorum. Lol özellikle beta henüz Lol client'i bir 3 senedir. Zaman zaman çökme olup kapansada sorun çıkmıyor.

Ama Apple Ekosisteminin doğasını değiştirmeyin içine Windows kurmayın derim, kurabilirsiniz ama çok verimli bir cihaz olmaz elinizdeki.

Tavsiyem Parallels: Mac & Windows Virtualization, Manage Mac, VDI & RDS Solutions şu abilerin ürünü nefis temiz, ve iş görüyor, mac os yanına dilediğiniz işletim sisteminde performans almanız için. Ama oyun için bence luzumsuz, pire için yorgan yakmaya değmezler :)

parallels, mac os windowsmu sunuyor. gördüğüm kadarıyla ücretli aylıkmı yıllıkmı

Reaksiyon puanı
57
Apple sitesinde öyle bi yazılım paketiyle karşılaştım 320 tl parallels desktop 13 bu paket nedir

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Apple sitesinde öyle bi yazılım paketiyle karşılaştım 320 tl parallels desktop 13 bu paket nedir

Apple’ın da onay verdiği ve MacOS’la daha stabil bir Windows kullanabilmek için geliştirilmiş. Ben kullanmadım ama kullananların gayet memnun olduğu söyleniyor. Eğer çok gerekliyse gerçekten, alınabilir ama sadece bir oyun için alınmaz gerçekten.