Macbook Pro Retina Display

Bu konuyu okuyanlar

unibodydesign1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar;
Seneye universiteye gececegim. Babamdan Macbook Pro Retina istemistim fakat pek olumlu yanasmamisti. Fakat bu aralar bana surekli sorular soruyor surekli cihaz ile ilgili. Yani surpriz yapip alirsa geri ceviremem.
Kullanma amacim After Effects, Photoshop vb. agir uygulamalar olacak. Pek cok konuya baktim ama ben tam, net bir cevap istiyorum.
1) Bu fiyatta bir cihaz beni kac yil idare eder. Universiteyi bununla tamamlayabilir miyim?
2) Kullanacagim yazilimlar agir oldugu icin islemci gucu zamanla bana yetmemezlik yapar mi?
3) Bu yazilimlar icin 8 GB RAM mi 16 GB RAM mi? Arada baya fiyat farki var cunku.
4) MSI Gamer serisi mi MBPr mı?

Cevaplariniz net olursa sevinirim. Cunku aylardir arastirma yapiyorum ama hala kafamda birsey belli degil.

benergews

Asistan
Reaksiyon puanı
1
MACBOOK PRO RETİNA emin olabilirsin. Ekran çözünürlüğü after effects ve photoshop için çok uygun. Paran yetiyor 16 gb ram al. After effects'de farklı görünür.

iyotake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haswell işlemcili yeni serisini beklemeni tavsiye ederim.

unibodydesign1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gercekten Haswell islemcilerde performans farki olacak mi? Yani yeni gelen nesil cok pahali oluyor. Yenilenen Macbook Air'larda bunun ornegini gorebiliyoruz.