MacBook Pro konum servisleri sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Kadir dilek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba 2017 MacBook Pro toch barlı model konumu bulamıyor internet bağlı tüm ayarlar açık neyaptıysak olmadı hatta Apple da telefonla destek aldım yine olmadı yurtdışı mühendislerimize soralım dedi sizi ararayalım dedi bir fikriniz varmı bukonuda yardım istiyorum

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar merhaba 2017 MacBook Pro toch barlı model konumu bulamıyor internet bağlı tüm ayarlar açık neyaptıysak olmadı hatta Apple da telefonla destek aldım yine olmadı yurtdışı mühendislerimize soralım dedi sizi ararayalım dedi bir fikriniz varmı bukonuda yardım istiyorum

Aşağıdaki pencerede ola ayarları açarsanız kullanabilirsiniz. Eğer bunlar açık ve görünmüyorsa, cihazınızın içindeki konumunuzu bulmanıza yardımcı olan parçada bir sorun vardır. Bunun çözümü de servise götürmeniz olacaktır. Zaten 2017 olduğuna göre cihazınızın garantisi mevcut. Götürürseniz hiç bir ücret talep etmeden sorununuzu çözeceklerdir. Sorunu siz tespit etmek istiyorsanız;

Bu iki sitede ki bilgileri okuyarak ve uygulayarak sorunun ne olduğunu tespit edebilirsiniz.

Mac'inizde Apple Hardware Test'i kullanma
Mac'inizde Apple Tanıları'nı kullanma

6Ngkz3.png