Macbook pro 2017 pil ömrü çok kısa

Bu konuyu okuyanlar

chansbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MBP aldım hiç de iyi etmemişim o kadar para saydık cs go yükledim canım sıkıldı oynadım 1 el oyun %43 şarj gitti oyun da en düşük ayarlarda ısındı bayağı ne yapmam lazım daha ilk haftadan böyle ise...

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
öncelikle hayırlı olsun. macbook kullanıcısı olarak kimseye oyun için önermiyorum. oyun için keşke windows işletim sistemli bir bilgisayar alsaydın.

chansbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya aslında oyun için almadım çizim yapıyorum normalde ancak hadi yükleyelim bakalım nasılmış dedim silicem ama
Bu kadar kötü beklemiyordum açıkçası aynı bütçeyle çok çok iyi sistemler alınabilir

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
macbooklar donanım olarak oyun amaçlı olmadığı için oyun oynarken ısınma ve ses yapmaya daha elverişli. aynı zamanda ısındığı için bilgisayarında ömrüde kısalıyor. macbook ve mac os x alışınca bir daha windowsa dönmek istemeyeceksin bundan emin olabilirsin

Reaksiyon puanı
16,118
oyun oynarken şarjın hızlı bitmesi normal şarjını takılı oyna.

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
MBP aldım hiç de iyi etmemişim o kadar para saydık cs go yükledim canım sıkıldı oynadım 1 el oyun %43 şarj gitti oyun da en düşük ayarlarda ısındı bayağı ne yapmam lazım daha ilk haftadan böyle ise...

Diğer arkadaşların dediği gibi MacBook’lar oyun bilgisayarı değil, şarjının gitmemesini, ısınmamasını bekleyemezsin. Oyun oynayacaksan Windows almalısın veya Online Oyunlar oynamayacaksan oyun konsolu almalısın. Bu yüzden bir şey yapman mümkün değil.