MacBook Pro 2016 almalımıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmedfire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 2 yıl önce MacBook Pro (2012 Mid retina) almıştım hayatımda inanılmaz derecede iyileştirmeler olmuştu ve hala uygulamalar da bir performans kaybı yaşamıyorum ama Yeni çıkan MacBook Pro'yuda çok beyeniyorum sizce yeni MacBook Pro'ya geçmelimiyim ? Yada şöyle söyleyim yeni MacBook Pro alırsam paramın tam karşılığı alabilirmiyim ? Ki halihazırda bir MacBook Pro (2012 Mid Retina) oldunu sayarsak.

ilkerb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
bence alma gerek yok derim.. O kadar paraya degmez elindeki seni idare ediyorsa hic girme

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Aynen elindeki işini görüyorsa kullan gitsin,çok değiştirmek istiyorsan da ben olsam şahsen alırdım,yine de son karar sana kalmış.;)

Ahmedfire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence alma gerek yok derim.. O kadar paraya degmez elindeki seni idare ediyorsa hic girme
Zeten bende öyle düşünüyorum üstelik benim MacBook Pro daha avantajlı görünüyor mesela girişlerde (USB, HDMİ, SD Kart) bunlar 2016 MacBook Pro yok zeten bu yüzden alsammı almasammı diyorum

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Zeten bende öyle düşünüyorum üstelik benim MacBook Pro daha avantajlı görünüyor mesela girişlerde (USB, HDMİ, SD Kart) bunlar 2016 MacBook Pro yok zeten bu yüzden alsammı almasammı diyorum
Beklediğim olaylardan biri de Usb'leri Type-C ağızlı yapmaları eğer olursa çok iyi olur.;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Elindeki senin ihtiyaçlarını karşılıyorsa neden yeni model alasın ki ? Bakarsın seneye çok çok daha iyisi geliştirme olarak bir önceki nesile göre daha çok yol kat etmiş bir cihaz olur alır geçersin

Ahmedfire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elindeki senin ihtiyaçlarını karşılıyorsa neden yeni model alasın ki ? Bakarsın seneye çok çok daha iyisi geliştirme olarak bir önceki nesile göre daha çok yol kat etmiş bir cihaz olur alır geçersin
Bir arkadaşımda MacBook Pro 2015 Late var bendekiyise MacBook Pro 2012 Mid ikisinide karşılaştırdık açılma süreleri neredeyse aynı Photoshop CC 2017 açılma süresiyse sadece 1.8 saniye farkla 2015 model mac öne çıkıyor ve bende açıkçası 2 , 3 saniye için 8 , 9 bin tl vermek istemiyorum ;)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar 2 yıl önce MacBook Pro (2012 Mid retina) almıştım hayatımda inanılmaz derecede iyileştirmeler olmuştu ve hala uygulamalar da bir performans kaybı yaşamıyorum ama Yeni çıkan MacBook Pro'yuda çok beyeniyorum sizce yeni MacBook Pro'ya geçmelimiyim ? Yada şöyle söyleyim yeni MacBook Pro alırsam paramın tam karşılığı alabilirmiyim ? Ki halihazırda bir MacBook Pro (2012 Mid Retina) oldunu sayarsak.
bence geçmene hiç gerek yok illaki geçecek isen 2015 sürümüne geç derim...

yakisan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bir şey sorucam 2016 MacBook Pro’yu Apple Store dan alsam kaç ₺ olur sizce?
İkinci el istemiyorum sıfır almak istiyorum Apple Store dan kaç ₺ acaba?

Son mesajlar