Macbook Hakkında Birkaç Sorum Var

Bu konuyu okuyanlar

EnnesUysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler, başlıkta da belirttiğim gibi macbook hakkında birkaç şey sormak istiyorum. Bu yaz yeni bilgisayar alacağım ve hala seçemedim. 3000-4000 arası bir bütçem var. Bilgisayarda neredeyse hiç oyun oynamam ama işlemci ve ram gerçekten önem teşkil etmekte. Alacağım bilgisayarla web ve masaüstü programlama üzerine çalışacağım. Ama kafamda i7 16gb ramli bir pc alabilecekken neden i5 8gb ramli bir mac alıyım gibi bir düşünce var. Tasarım, detay falan diyorlar tamam ama acaba bu mac benim işimi görecek mi? İleride pişman olur muyum? Yani kısacası i7 16gb ramli bir pcnin yerini tutabilecek mi?

Bir de asp.net kullanıyorum acaba Mac' e Windows kurunca Mac OS' daki performansı yakalayabilecek miyim? Eğer sorun olursa pek de önemli değil php de yazabilirim.

Son olarak Troy E-Store | Apple Ürünleri ve Aksesuarları bu siteye güvenebilir miyim ?

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tasarımcı çizimci ve edit ve editörlerin sıklıkla tercih ettiği mac oluyor genelde hem donanımlı hemde yazılımı efsane cihazlar ortaya çıkıyor eğer kullandığınız yazılım mac os uyumlu ise tercihiniz mac den yana olmalı

Code Carbon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir geliştirici olarak mac öneriyorum. Sanal makine windows konusundada internette incelemeleri bulabilirsin.

halil851

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mac'e BootCamp ile Windows kurduğunda gayet güzel çalışıyor. Ssd disk sayesinde de cayır cuyur hızlı açılıyor her şey.