Macbook Air’e Su Döküldü

Bu konuyu okuyanlar

NaglesDumas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba. Macbook air- 2017-e yaklaşık 100ml kadar su döküldü, direkt kapandı, o anki gafletle açmaya çalıştım açılmadı. Pirince yatırdım kâr etmedi. Şu an servise götürüyorum, sizce durum nedir, ciddi mi gözüküyor yoksa halledilebilir mi? Tahmini ne kadar ücret çıkar, bilgili olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Edit: servise teslim ettim, pazartesi kargo ile İstanbul’a göndereceklermiş. O üç gün boyunca oksitlenir mi içi? Anakart yanmış mıdır? Acilen yardıma ihtiyacım var.

Son düzenleyen moderatör:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Merhaba. Macbook air- 2017-e yaklaşık 100ml kadar su döküldü, direkt kapandı, o anki gafletle açmaya çalıştım açılmadı. Pirince yatırdım kâr etmedi. Şu an servise götürüyorum, sizce durum nedir, ciddi mi gözüküyor yoksa halledilebilir mi? Tahmini ne kadar ücret çıkar, bilgili olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Edit: servise teslim ettim, pazartesi kargo ile İstanbul’a göndereceklermiş. O üç gün boyunca oksitlenir mi içi? Anakart yanmış mıdır? Acilen yardıma ihtiyacım var.
Ciddi bir durum

Son düzenleyen moderatör:

NaglesDumas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yetkili servis yollayacak pazartesi. Ben ne yapmalıyım?

NaglesDumas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ana kart yanar diye okudum internetten. Yanma ihtimali yüzde kaçtır?

NaglesDumas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Anakartın yanması tahmini bana ne kadara patlar hocam?

segadreamcast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Anakartın yanması tahmini bana ne kadara patlar hocam?
Neredeyse yenisi kadar para koparmak için baya bi yüksek fiyat biçerler, anakart yanmışsa işin zor yani. Sorunun tam olarak ne olduğunu iyice sor çünkü bazen servisler anakarta bakmadan hemencecik bozuk deyip para kazanmaya bakıyolar, işi sıkı tut ve iyice sor belgede yazsınlar açıkça.

NaglesDumas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yanması durumunda yaptırmak mantıklı mı yoksa o halde satmak mı gereklidir?

NaglesDumas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam 2070 tl anakart değişimi ve servis bedeli için ücret çıktı ne yapmalıyım ?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983

NaglesDumas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
2000 TL’yi verdim bir daha aynı problemden sorun yaşamam herhalde değil mi çünkü orijinal servise yaptırdım.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Yapıldıysa daha niye sorun olsun su dökülen aleti inatlan neden açmaya çalışırsın ?

NaglesDumas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Açılmadı zaten hocam, bu arada daha yapılmadı da, bekliyorum tamiri. Klavyede filan ileride bir sıkıntı çıkmaz umarım, servis belirtmedi çünkü

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Açılmaz bende olsam açılmam zaten büyük olasıklan açmaya çalışmasaydın cihaz düzelirdi de oksitlenme olabilirdi ilerki zamanlarda onlar kontrolü yapar filan birşey olmaz.

NaglesDumas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Umarım bir şey olmaz, teşekkürler..