Macbook air

Bu konuyu okuyanlar

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
:) ısınma gibi sorunlar olur mu acaba 1 kaç yerde araştırdım ısınıyor falan demisler acaba çok mu ısınıyor

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
:) ısınma gibi sorunlar olur mu acaba 1 kaç yerde araştırdım ısınıyor falan demisler acaba çok mu ısınıyor

final cut pro kullanmayacaksanız, mackbooir gereksiz. herhangi bir i7 işlemci ve 8 gb ramli bir laptop işinizi görür.. ısınma konusunda birşey diyemem..

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
öylede 2 sene sonra tekrar 2000 vermek istemiyorum almısken idare etsin 4 5 sene kasma olmasın her şeyimi rahatlıkla yapmalıyım windowsda virüslerden geçemiyoruz

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
öylede 2 sene sonra tekrar 2000 vermek istemiyorum almısken idare etsin 4 5 sene kasma olmasın her şeyimi rahatlıkla yapmalıyım windowsda virüslerden geçemiyoruz

ileriye dönük olmasını istiyorsanız i7 işlemci tercih edin..

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
öyle gibi görünüyor bu arada ses kalitesi nasıldı mac'lerin fikriniz varmı

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
öyle gibi görünüyor bu arada ses kalitesi nasıldı mac'lerin fikriniz varmı

Hiç bir fikrim yok.

Almak istediğiniz fiyata edius adobe premiere pro, cs6, avid gibi programlar kullanabileceğiniz, aynı zamanda oyun oynayabileceğiniz 4.nesil haswell işlemcili laptopları da tercih edebilirsiniz.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
windows a artık elveda demek istiyorum böyle nalet bir sistem olamaz virüs programı kuruyoruz pc kasıyor kurmuyoruz virüs bulaşıyor kasıyor sübhanallah imana geldik artık rahatça çalısmalarımı yapmam lazım artık

Son mesajlar