MacBook Air Almalı Mıyım

Bu konuyu okuyanlar

zapzuphoppa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba. Üniversite öğrencisiyim, çöp olan bilgisayarımın ardından yeni bir model bakıyorum. Aradığım özellik asla kasmamalı, teklememeli, internet ve YouTube da bir videoya iki sekmeye kendinden geçmemeli, özellikle internet diyorum çünkü bölümüm araştır-özüt-tezle sistemli. Oyun oynamam; Adobe, office programları ve internet çok önemli. Ve beni en az 3-4 yıl idare edebilmeli, 3. senem 2. sınıfım... Umarım derdimi anlatabildim, özetle almama değer mi?

AhmetYasir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şunu da incele derim. Ki ben onu tercih ederdim. Teknoloji harikası resmen. Teknosalarda inceleyebilirsin.
T200 kullanıyorum bu arada. Asus bu işi biliyor.

zapzuphoppa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AhmetYasir teşekkürler hocam. Aslında cihaz şahane, ama bir gece core m'e olan sinirimin bedelini duvara vurdugum alete ödetmekten korkuyorum. Kasmamalı abi, hele ki tablet ve PC karması çok korkutuyor beni bu konuda.

RapoertY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Apple al ne alırsan al kafan rahat her sektörde böyle

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Dediğin işler için apple al da ne alıyorsan al. MacBook Air fazlasıyla yeterli olacaktır.

swat17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konuyla alakam yok ama formda oldugun icin sanâ sormak istedim cevrende mac kullanan biri varsa atacagim linkteki olay icin yardim edebilirmisin...... http://www.teknokulis.com/multimedya/galeri/mobilipucu/ios-cihazlarda-apple-logosu-nasil-yazilir?tc=5&page=2

zapzuphoppa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TelefonK ve ArdaBrkee çok teşekkürler yorumlar için, bir de kullanıcı gözünden yorum alırsam kafamda soru kalmayacak.
Swat17 çevremde kullanan olsa kullanan birini aramam, aradığın çözüm bende değil hocam.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Benim ailemde Mac kullanan çok , bende bu sene alacağım inşallah.Tavsiye ediyorum

ZibidiGonzales

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende 1 aydır falan araştırıyorum. Air senin ihityaçlarını hayli karşılar. İnternette kasma falan zannetmiyorum çok fazla kullanıcı yorumu okudum diğer forumlarda kimse internet gezintisinde sorun yaşamamış. Artı olarak video editi yapanlar da var sorunsuz bi şekilde. Bunların yanında lol gibi oyunlar oynuyanlar da var. Bence bunca şeyi sıkıntısız gerçekleştiren bi mac alınmalı. Air ın diğer macbooklara ve notebooklara ağır bastığı konu uzun süre kullanım ve taşınabilirlik. Bu cihazı almak isteyen kişi önce bu iki özelliğe dikkat ediyor. Cihazın ince hafif ve uzun süre kullanım sunması en büyük albenisi. Tabi 3000 lira vereceğin bi alette sadece bunları bekleyemezsin bunun yanında sana stabil bir sistem ve günlük ihtiyaçlarını ve bi tık üstünü karşılayacak alet veriyor. Şimdi sistemsel açıdan bi sorunun kalmadığını varsayarak sana ikinci sorununda yardım edeyim. İlk olarak şu örnekle başlayayım. İlk çıkan ıphone 4s lersen birine sahibim ve hala kullanıyorum. Ve çizikler dışında bir sorunu olmadı ne servise gitti nede kasma donma yaratmadı. Ha güncellemelerle apple ın yaptığı "eskidi yenisini al" tuzağına düşmeden azimle 9.2 beta 1 e kadar yükselttim ve şuan çok memnunum :) burdan sana anlatmak istediğin mid 2015 bir air alırsan rahatlıkla bir cenabetlik çıkmaz ise 5 yıl kullanırsın ama sonrasında yazılımsal olarak bazı aksaklıklar çıkar mı bilemem ama ne olursa olsun bir mac hangi modeli olursa olsun seni yarı yolda bırakmaz. Gerek ürün olarak gerek ürün hizmetleri olarak hiçbir eksiğin olmaz. Wöh be ne yazmışım aga. Sana son sözüm. Şimdi bkacaksın forumlara sana mbp lara bak diyecekler. Senin ihtiyacın yok o kadar üst özelliklere. Air seni götürür... See you lather bro :)

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
asus'un x550 modeli oldukça iyi fakat mac farklı bir platformda ona alışman zaman alacaktır ara ara windowsu özleyebilirsin fakat ben mac almanı öneririm.

Çünkü : kolay kolay virüs kapmıyor. - stabil çalışıyor - çökmüyor - kendinden geçmiyor -

önüne gelen programı kuramıyorsun :D

Kısaca mac çok güzel bir dunya keşke benimde bir macım olsa :/
ama dediğim gibi air serisi sana yeter ve artar bile :D
logic pro ile kayıt bile alırsın

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Emin ol Windows'u özlemeyeceksin. Birde alacaksan biraz bekle seçim sonrası dolar düşerse apple fiyatları güncelleyebilir.

zapzuphoppa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hepinize çok teşekkür ederim, usenmeden yazmış anlatmissiniz çok sagolun. Dokturmussunuz desem daha doğru, hakikaten çok sagolun. Kararım kesin; bakalım bir de dolar düşerse cidden tadından yenmez. Tekrardan teşekkürler dostlar, iyi geceler.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
Öncelikle hepinize çok teşekkür ederim, usenmeden yazmış anlatmissiniz çok sagolun. Dokturmussunuz desem daha doğru, hakikaten çok sagolun. Kararım kesin; bakalım bir de dolar düşerse cidden tadından yenmez. Tekrardan teşekkürler dostlar, iyi geceler.

Macbookun özel bir havası var :D

ama sen sen ol o macbooka ileride windows kurma cihaza yazık etmiş olursun çok ciddi diyorum..

Windowsu hiç özlemeyeceksin.. Evet mac'i ilk kullandıgında biraz zorlanacaksın ama alışacaksın :D sonra windowsu kullandıgında ise mac'i 4 gözle arayacak ve anacksin :D