MacBook Air acemisi

Bu konuyu okuyanlar

mıllık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar
mac yeni aldım ve bir çok sorum var.
1-uygulamalar mesala google nasıl indirilir?nasıl kurulur?
2-mac anti virüs yüklenmeli mi?
3-klavyesi dahil kılıf almalımıyım?
4- flıqlo ekran korucusu nasıl indirilir ve yüklenir?
şimdik bu kadar teşekkürler...

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
'GOOGLE' ı nasıl indirirsin bilmemde chrome ı indiriyorsun windowsta nasıl indiriyorsan.
Antirüsle mac in kendi koruması çakışıyor.
Kılıf al.
Tarayıcıdan bul mac sürümünvarsa indir veya app store'da carsa oradan indir. Olmadı torrent indir.

Selamlar

xemreg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar
Selamlar,

1. Google chrome indirmek istiyorsanız google google chrome mac yazmanız yeterli yada direk indirme sayfasında mac versiyon için olanı çıkarıyor bir zorluğu yok. Kuruluma gelince .dmg dosyasına 2 kere tıklayın daha sonra ilgili yönlendirmeleri izleyin. Mac de program yüklemek zor değil ya klasik windows gibi yada programı tutup application klasörüne atmak kadar basit bir işlem.
2. Antivirus gerekmez eğer kullandığınız yazılımlar ve girdiğiniz siteler düzgünse siz şifrenizi vermediğiniz bir program sisteme müdahale edemez. Eğer ben her yere şifremi yazarım derseniz avg mac versiyonunu indirebilirsiniz.
3. Klavye kılıfa ben karşıyım ürün eskimesin diye yapılan bir olay sizin konforunuzu etkileyecek bu durumda o klavyenin konforlu olmasının size ne yararı olacak? Eğer üstünde kahvaltı bile yapmak istiyorum diyorsanız tavsiye ederim temiz kullanıyorsanız almanıza gerek yok.
4. Mac için olanı indirin ve 1. seçenekte anlatılanları yapmanız yeterli

Kolay Gelsin..

mıllık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar,

1. Google chrome indirmek istiyorsanız google google chrome mac yazmanız yeterli yada direk indirme sayfasında mac versiyon için olanı çıkarıyor bir zorluğu yok. Kuruluma gelince .dmg dosyasına 2 kere tıklayın daha sonra ilgili yönlendirmeleri izleyin. Mac de program yüklemek zor değil ya klasik windows gibi yada programı tutup application klasörüne atmak kadar basit bir işlem.
2. Antivirus gerekmez eğer kullandığınız yazılımlar ve girdiğiniz siteler düzgünse siz şifrenizi vermediğiniz bir program sisteme müdahale edemez. Eğer ben her yere şifremi yazarım derseniz avg mac versiyonunu indirebilirsiniz.
3. Klavye kılıfa ben karşıyım ürün eskimesin diye yapılan bir olay sizin konforunuzu etkileyecek bu durumda o klavyenin konforlu olmasının size ne yararı olacak? Eğer üstünde kahvaltı bile yapmak istiyorum diyorsanız tavsiye ederim temiz kullanıyorsanız almanıza gerek yok.
4. Mac için olanı indirin ve 1. seçenekte anlatılanları yapmanız yeterli

Kolay Gelsin..
teşekkür ederim..

gaos35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Crome bilgisayarın pil süresini kısaltıyor, bende yüklü kullanıyorum arada ama safariye alışmanızı tavsiye ederim. Bende ilk aldığımda bir hevesle kılıf aldım siyah ama bir süre sonra kullanmamaya başladım, benim aldığım alt ve üste takılan kapak şeklindeki korumalardı. Ama içerisine geçirmeli deri kılıflar var cihazı içine koyuyor gittiğiniz yerde çıkarıyorsunuz cihaz üzerinede sürekli durmuyor onlar daha kullanışlı gibi

Tumak48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar
Sana katılıyorum cevaplarsanız sevinirim pc de mal gibi dolaşıyorum