Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
f3d0c3da13774f0bb858b484b3f2a525.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 24. hafta mücadelesinde Kasımpaşa ve Osmanlıspor Sadeghian ve Ben Youssef'in karşılıklı golleriyle 1-1 berabere kaldı.
Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Kasımpaşa düşme hattından kurtulmak isteyen Osmanlıspor’u konuk etti.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanan mücadele 1-1 sona erdi.

37. dakikada Sadeghian'ın penaltıdan attığı golle öne geçen Osmanlıspor'a ev sahibi Kasımpaşa 2 dakika sonra Ben Youssef ile karşılık verdi.

Bu sonucun ardından Kasımpaşa puanını 30'a Osmanlıspor ise 20'ye çıkardı.

MAÇTAN DAKİKALAR
12. dakikada hücum yönünün sağ tarafından Regattin'in kullandığı köşe atışında penaltı noktasında iyi yükselen Ceyhun Gülselam'ın kafa vuruşunda, meşin yuvarlak kaleci Ramazan'da kaldı.

36. dakikada Osmanlıspor penaltı kazandı. Regattin'in sağ kanattan kullandığı serbest vuruşta, ceza sahasında Diagne ile mücadelesinde Ceyhun Gülselam yerde kaldı. Maçın hakemi Cüneyt Çakır penaltı noktasını gösterdi. 37'nci dakikada Sadeghian'ın kullandığı penaltıda top ağlara gitti: 0-1

39. dakikada Kasımpaşa beraberliği yakaladı. Sol taraftan Neumayr'ın kullandığı köşe atışında altıpas içinde Diagne'nin kafa vuruşunda, kaleci Karcemarskas topu çizgiden çıkardı. Arka bölümde boşta kalan topu önünde bulan Ben Youssef, meşin yuvarlağı filelere gönderdi: 1-1
51.dakikada sol çaprazda rakiplerinden sıyrılarak ceza alanı içine giren Trezeguet'nin yerden yaptığı vuruş auta gitti.
66. dakikada Lumanza'nın kaleyi cepheden gören noktadan yerden yaptığı vuruşta top kaleci Ramazan'ın kontrolünde yandan dışarı çıktı.
71. dakikada Neumayr'ın kullandığı serbest vuruşta kaleye giden topu Karcemarskas çıkardı.
84. dakikada Cikalleshi'nin uzaktan sert şutu yandan auta gitti.

Kasımpaşa: 1 - Osmanlıspor: 1 (Maç Sonucu)