M.İnci'nin mitingini canlı yayında sadece 2 kanal toplamda 130 bin kişi izliyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882

Bu sefer olucak galiba. 1 Ayda tarih yazdı adam.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Ben de konuyu açmaya gelmiştim, TV milyonlarca insanın katıldığı mitingi göstermiyor bari internetten izleyelim.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Sadece internet üzerinden izlenme sayısı çeyrek milyonu gecti şu an.
Türkiye tarihinin rekoru olabilir 5 milyon katılım olduğunu söyledi Muharrem İnce.

---- Mesajlar birleştirildi ----

İnternet izlenme sayısı 300 bini geçti yarım milyona doğru gidiyor.
Frekans karıştırıcı koymuşlar bir takım alçaklar bazı kanallarda ve internet üzerinden yayınlar gidip gelebiliyor.

Su an Habertürk canlı yayın üzerinden kesintisiz izlenebilir diğerlerinde sıkıntılar olabilir.

Kiyamet kopsa da halay programı veren Flasg TV şu an canlı yayın veriyor.
Habertürk dik durdu yayını kesmedi NTV de şimdi geri döndü mecburen.
5 milyonluk mitingin canlı yayınını kesenlerin ve sabote edenleri canlı yayında yargilayacagiz diyince korkmuş olabilirler.

CNN Türk'te şimdi korktu ve geri döndü bu sözlerden sonra

Son düzenleme:

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Yahu artık drone bile yetmiyor uydu görüntüsü atmak gerekiyor tüm kalabalığı göstermek için
dc3eaf10027.jpg

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
2016 daki görüntüyü kouyorsunuz buraya :)

Screenshot_13.png

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
O halde yanlış kaynaktan almışım görüntüyü.
Kendi adıma özür dilerim.
Doğrusunu bulunca tekrar eklerim.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
*Arkadaşlar kaç kişi katılmış mitinge ....
* 5 milyon mu?
* Yok biraz düş
*2.5 milyon mu ?
*Yok biraz daha düş.
*2 milyon mu,
*Yahu ağzını korkak alıştırma, biraz şöyle CHP nin çapına göre düş .
*Ha öyle desene, 500 bin ..
*Dur bu iş çok uzayacak ben söyleyeyim bari...280 bin .

** Evet arkadaşlar emniyetin verdiği bilgiye göre katılım 280 bin olmuş..Ama üzülmeyin yinede bu bir Türkiye rekoru, ama sadece CHP için tabii:)

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Ne o 280 bin kişi baya memnun etmiş sizi galiba, keyiften !! sesiniz çıkmıyor:)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hatta bak canlı yayın geçmişine, ben 499 kişi saydım. Reis yine zehir gibi. Yine bildi

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
İşte bak burda da beyin devreye giriyor.

Orda 75 bin kişi mi vardı ?

Demek ki yalana, karamizahla cevap vericeksin.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227

Ya sen yalan yalan paylaşacan ben de o yalanı çürütecem sen hala nereden vursam diye uğraşıyorsun.Devam et sen böyle.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Ya abi salla bunları youtube da hesapları gördüm polis raporunda da x ray cihaz larından 6 milyon kişi geçmis diyordu hadi giriş çıkıslarla fazla oldu diyelim en az 4 milyon vardı orada kendi seçemn sayınızla bizi karıştırmayın

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Ya abi salla bunları youtube da hesapları gördüm polis raporunda da x ray cihaz larından 6 milyon kişi geçmis diyordu hadi giriş çıkıslarla fazla oldu diyelim en az 4 milyon vardı orada kendi seçemn sayınızla bizi karıştırmayın
ya isterse 100 milyon olsun beni alakadar etmez.Ben burada söylenen yalanları çürütüyorum sizin işinize gelmiyor.

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Millete duymak istediklerini soyledi basa gelecegi zaman hicbirini yapmayacak koltuk sevdasina dustuler ayrica bizim millet verdikleri oylarinin bosa gitmesini cok seviyor

Ya sallamak nekadar güzel be bu ülkede.Sen sesli olarak izledin mi yayını ? Cumhurbaşkanının eline kağıt verdile oradan Süleyman Soylu'nun verdiği rakamları okudu.500 falan demedi.Bu kadar da olmaz ama.Buyur videosu.

Kopyala yapistir yapmislardir canli yayindada oynama yaparlar bunlar [emoji23][emoji23]

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Ya sen yalan yalan paylaşacan ben de o yalanı çürütecem sen hala nereden vursam diye uğraşıyorsun.Devam et sen böyle.

Yalan mı ? Biz kim yalan kim. Sevgili cumhurbaşkanımız varken bizim ne haddimize...

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227

Yalan mı ? Biz kim yalan kim. Sevgili cumhurbaşkanımız varken bizim ne haddimize...
Bak kardeşim.Şimdi senin yalanını yada yanlış yazılan bir şeyi gelip buraya yapıştırıyorsun,araştırmıyorsun bende gelip bunun doğru olmadığını belgeliyorum ve yanlış olanları hala savunuyorsun.Üstte arkadaşın birisi bir resim paylaştı geldim resimin 2016 a ait olduğunu gösterdim kendini yanlışlık olduğunu belirtti ve özür diledi.Neden bunu yapmıyorsunuz ( özür beklemiyorum ) da sürekli karşı atağa geçiyorsunuz.Şimdi sen bir video attın bende karşılık versem nereye kadar gidecek ? Madem bu kadar karşısın yalan savunduğun adayların yalan konuşmalarını atabilir misin ?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bak kardeşim.Şimdi senin yalanını yada yanlış yazılan bir şeyi gelip buraya yapıştırıyorsun,araştırmıyorsun bende gelip bunun doğru olmadığını belgeliyorum ve yanlış olanları hala savunuyorsun.Üstte arkadaşın birisi bir resim paylaştı geldim resimin 2016 a ait olduğunu gösterdim kendini yanlışlık olduğunu belirtti ve özür diledi.Neden bunu yapmıyorsunuz ( özür beklemiyorum ) da sürekli karşı atağa geçiyorsunuz.Şimdi sen bir video attın bende karşılık versem nereye kadar gidecek ? Madem bu kadar karşısın yalan savunduğun adayların yalan konuşmalarını atabilir misin ?

Hala mı anlamakta ısrarcısın sizi size yansıttığıma...

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
An itibariyle önemi kalmadı ama gönlünüz olsun. Hadi 1 de benden 7 milyon kişi katılmış, ama gel gelelim oy vermemişler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...