Lütfen öneri 750tl max bütçe

Bu konuyu okuyanlar

sdsss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhabalar maximum 750tl bütçem var ve dayanıklı bir telefon almak istiyorum sık telefon değiştiren biri değilim şuanki telefonum n73 ve 5.yılını doldurdu bayağı eskidi :)) bana yardımcı olursanız sevinirim aklımda ace2 galaxy s3mini lumia520 lumia620 gibi modeller var ama uzman olmadığım için size danışmak istedim teşekkürler.

sdsss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
flood yapmak istemiyorum fakat öneri yapabilecek kimse yokmu acaba henüz hiçbir yardım alamadım lütfen bilgili kişiler yardımcı olsun teşekkürler.

teknokoli07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1000 tl aşşağı androidler güzel olmuyo sana wp 8 den lumıa 520 öneririm hem 599 tl hemde hızlı kasma olmaz

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence 2 yıl götürür bu telefon rahat bir incele iyice fikir sahibi olursun belki.Bunun dışında da bişi önermiyorum ben açıkçası buraya yazmasına yazarım ancak içim rahat olmaz.
forum.donanimhaber.com/m_76663488/tm.htm

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
flood yapmak istemiyorum fakat öneri yapabilecek kimse yokmu acaba henüz hiçbir yardım alamadım lütfen bilgili kişiler yardımcı olsun teşekkürler.

Hocam Windows Phone hiç kullanmadim onu yorumlamak benim isim degil o yuzden ancak android platformundan oneride bulunabilirim..galaxy ace 2 ile s3 mini arasinda kaldiysaniz kesinlikle s3 mini derim cunku yazilim olarak belirli bir sure daha desteklenecektir ancak ace 2 guncelligini yitirmis bir telefon ayrica daha iyi bir donanıma sahip ancak bu fiyatin bir miktar üstüne alabileceğiniz xperia l gibi bir secenek var 4.3 inc ekran kullanim açısından rahatlik saglar cunku diğerlerine nazaran daha buyuk bir ekrana sahip..Diğer bir secenek de general mobile Discovery uygun fiyatlı tam bir fiyat performans sampiyonu ayrica artik yeni parti modelleri piyasada oldugu icin bir çok sorunundan arinmis oldugunu dusunuyorum ancak onun da yaygın satış problemi var biraz araman gerekecek simdilik aklima gelenler bu kadar :)

sdsss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yorum atanlara ilgilendikleri için teşekkür ediyorum xperia l ye baktım lg l9 ada baktım xperi 100tl daha pahalı fakat l9 benim incelememe göre donanımsal olarak daha güçlü bunun sebebi nedir acaba ve discovery i inceledim gerçekten güzel donanımları var ve şaşırtıyor fiyatıda fakat uzun süre dayanabilen bir ürün olduğu hissi vermedi bana lumia 520 ye gelince onu bende düşünüyordum fakat marketi çok kısıtlıymış bu beni tedirgin etti ben orta seviye oyun oynarım ve özellikle internet kullanırım hemen hemen hergün internetteyim bazen laptopu bağlıyorum

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam telefonları doğrudan fiyatları üzerinden değerlendirmek yanlış olur çünkü fiyatları belirleyen yalnızca donanımı değildir bunun yanı sıra reklam maliyetleri arge faaliyetleri ve en önemlisi firmaların fiyat politikaları belirleyici rol oynar. Yani demek istediğim xperia nın daha pahalı olması onu otomatikman daha iyi bir telefon yapmaz ondan daha düşük fiyatlara daha yüksek donanımlar olması normal ki sonuçta lg ve general mobile da dünya çapında ün yapmış firmalar reklam maliyetlerinden kırparak ve rekabetçi fiyat politikalarında bulunarak iyi donanımlı telefonları daha ucuz fiyatlara satabilirler bu yüzden fiyatların kafanızı karıştırmasına izin vermeyin derim ben

sdsss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam telefonları doğrudan fiyatları üzerinden değerlendirmek yanlış olur çünkü fiyatları belirleyen yalnızca donanımı değildir bunun yanı sıra reklam maliyetleri arge faaliyetleri ve en önemlisi firmaların fiyat politikaları belirleyici rol oynar. Yani demek istediğim xperia nın daha pahalı olması onu otomatikman daha iyi bir telefon yapmaz ondan daha düşük fiyatlara daha yüksek donanımlar olması normal ki sonuçta lg ve general mobile da dünya çapında ün yapmış firmalar reklam maliyetlerinden kırparak ve rekabetçi fiyat politikalarında bulunarak iyi donanımlı telefonları daha ucuz fiyatlara satabilirler bu yüzden fiyatların kafanızı karıştırmasına izin vermeyin derim ben
dediğiniz doğru şimdi biraz inceleme yaptım lg ısınma problemi varmış xperia l daha kafama yattı bu telefonda teknosada 900tl bimeks ve vatanda bulamadım

sdsss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar casper via nasıl bir telefon ve gm discoveryi nerde bulabilirim büyük marketlerde tükenmiş