Lütfen iPhone'u Düzeltin!

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bilinçli tüketiciler, teknolojinin son mega starı iPhone için de seslerini sanal ortamda duyurmaya devam ediyor. İşte Apple'a serzeniş sitesi.

iPhone ile ilgili bir derdiniz mi var? Daha da önemlisi, bir iPhone almadan önce ne eksikleri olduğunu görmek mi istiyorsunuz? MMS gönderememesi, video çekememesi ve diğer tüm kusurları bu sitede dile getiriliyor. PleaseFixtheiPhone adlı yeni internet sitesi, kullanıcıların iPhone ile yaşadıkları problemleri dile getirmesini ve diğerlerinin de "ciğerimi dağladın" tadında o görüşe katılım göstermesi mantığıyla işliyor. En fazla oylanan iPhone ile ilgili 10 isteğin ana sayfada gözlendiği siteye siz de kendi derdinizi anlatabilirsiniz. iPhone almadan önce aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için, PleaseFixTheiPhone sitesine mutlaka göz atın.

pleasefix-iphone.jpg

:: Sizin iPhone ile ilgili derdiniz nedir?

Bilgi İçin : PleaseFixtheiPhone
Yazan : Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

TeArS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkesin .net gibi platformda özgürce istediği programı yazıp telefonuna atabildiği bir platform olmadığı sürece iphone isterse takla atsın almam.

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
allah rızası için şu iphone.a bi flash player koysunlar gerisi önemli değil

pusluvadi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bizim orda meşhur bi söz var, bilmem belki sizin ordada meşhur bir söz...
Zarara rızasıyla gidene merhamet edilmez... sen git eksiklerini bile bile al ondan sonra, vay şu olsun vay bu olsun... bekle o vaylar çıkınca al ne kasıyorsun ki kendini kardeşim....

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bizim oradada biz söz var zengini parası fakirin çenesini yorar boşuna kendini yorma eğer alamıyorsan.....?

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
bizim oradada biz söz var zengini parası fakirin çenesini yorar boşuna kendini yorma eğer alamıyorsan.....?

hiç de şık bir yorum olmamış... :surprised:
ayrıca ona o parayı zenginler değil de meraklılar verir bence :sweatdrop:

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Az daha beklesinler IPhone 3.5G yada 4G çıkınca bide ondan alsınlar. Bikaç eksiği ozaman kapanır. Ama pazarlama stratejisi olarak bu eksikler devam eder. Kusursuz bir cihaz olsa kim yenisini alır ki?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Az daha beklesinler IPhone 3.5G yada 4G çıkınca bide ondan alsınlar. Bikaç eksiği ozaman kapanır. Ama pazarlama stratejisi olarak bu eksikler devam eder. Kusursuz bir cihaz olsa kim yenisini alır ki?

aynen öyle geçen sene bilerek 3g koymadılar teknolojisi hazırken, seneye belki ön tarafa kamera koyarlar küçük bir ihtimalle de bluetoothu normale çevirirler.

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
aynen öyle geçen sene bilerek 3g koymadılar teknolojisi hazırken, seneye belki ön tarafa kamera koyarlar küçük bir ihtimalle de bluetoothu normale çevirirler.

ama bu kadar da göstere göstere yapılmaz ki :euro:

rambo_11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mp3 dosyalarını çok zor bir aşamadan sonra müzik olarak atayabiliyorsun.Bu işlem daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılsa çok iyi olur.

nervousking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ne yani bu zaman kadar olan cihazların hepsi kusurlumuydu da insanlar telefon almaya devam ediyor ? telefonlarda yeni özellikler oldukça teknoloji geliştikçe yenisi alınacaktır bu iphone u kusurlu yapıyorsa bütün telefonları kusurlu yapar..

eeemmmrrreeeee

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
ya bu devırde bu kadar pahalı bı telefon yapıp video cekme ozellıgı koymuosun ..resmen kerız yerıne koyuyolar daha ne dıyım ..

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
ya ben geçen sene iphone aldım daha hiç kullanmadım şimdi başlıcam kullanmaya film işi müzik işi bilgi verebilecek varmı :D

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
ya ben geçen sene iphone aldım daha hiç kullanmadım şimdi başlıcam kullanmaya film işi müzik işi bilgi verebilecek varmı :D

"iphone aldım..1 senedir kullanmıyorum" anlamaya çalışıyorum hâlâ :glare:

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Herkesin .net gibi platformda özgürce istediği programı yazıp telefonuna atabildiği bir platform olmadığı sürece iphone isterse takla atsın almam.

O zaman hiç bir zaman İphone sahibi olamayacaksın :yes:

sahan2106

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İphone İphone diye tutturanlara uyuz oluyorum. Tamamen bir kaç Operatorun reklamlarla şişirdiği koca bir balon.

Milyar dolarım olsa 1 cent bıle vermem bu telefon diye lanse edilen ucubeye.
duydunuzmu video cekeni de çıkmış bunun, millet ucuyo, sanki bir telefonun video cekmesi hiç duyulmamış gibi. Üstüne birde İphone şirketine Teknoloji ödülü verseydiler bari.
İphone alanlara acıyorum.

enternasyonal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Valla ya 1 küsür paraya gidiyon alıyon ayfonu :) blutooth dosya gönderemiyon ön kamerası yok sonra mms atamıyon mp3 dinleyemiyon. Çok b**tan bir alet sırf görüntüsünden kazanıyor karizması var özellik bakımında 400 liralık telefon bile katlar ayfonu.

The

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone İphone diye tutturanlara uyuz oluyorum. Tamamen bir kaç Operatorun reklamlarla şişirdiği koca bir balon.

Milyar dolarım olsa 1 cent bıle vermem bu telefon diye lanse edilen ucubeye.
duydunuzmu video cekeni de çıkmış bunun, millet ucuyo, sanki bir telefonun video cekmesi hiç duyulmamış gibi. Üstüne birde İphone şirketine Teknoloji ödülü verseydiler bari.
İphone alanlara acıyorum.

Peki ya sana kimler acısın? Bu işler zevk meselesidir. Kendine ve parasına güvenen gider alır. Kimseyi rencide etmeye hakkın yok.

pusluvadi

Asistan
Reaksiyon puanı
0

iphone kadar pahallı samsung omnia kullanıyorum, üstünü 5-10 kuruş para koyup iphone alabilirdim, artı zaten ipod touch'um var 2. el aldım 335 tl'ye 2. nesil, iphone 3g'den daha hızlı bir işlemciye sahip en azından mp3 görevi görüyor sizin yüklediğiniz uygulamaları bile yüklüyor ama telefonunu alıp ne yapayım ben telefonumdan memnunum.
blutooth, video çekimi peh... belki iphone 11. nesilde hepsi düzelirde o zaman alırım :thumbup:

aNtİpAtİ-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya madem 1 cent lik bile değeri yok. Okuma ozaman bu telefon hakkında yazılanları:hammer:

Wii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya madem 1 cent lik bile değeri yok. Okuma ozaman bu telefon hakkında yazılanları:hammer:
abi boşa laf yapma bence ne anlatsan boş bunlara onlar iphone kullanamıyolar ya ondan böyle bi JB yapında bakın bakim yok dediğiniz şeyler ve daha ötesi nasıl ortaya çıkıyor...
tek cümle İPHONE Bİ AYRICALIK herkez kullanamazzzz...
İphone 3G WHİTE 16GB 3.0 JB...kanatlandırır

aNtİpAtİ-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkes aynı şeyi kullancak diye birşey yok. Herkesin maddi durumu iyi olmayabilir. O yüzden İphone kullanmak ayrıcalıktır diyemeyiz:yes:

QaFeİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Kardeşim İphone Tipinde Bir Sürü Telefon Var Onu Alın

Samsung Omnia Var Güzel Hoş Bi Telefon Acer In 1Ghz Lik Böyle Bi Telefonu Var

Çeşit Çooook

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Apple şirketini zaten sevmeyen biri olarak;

Öncelikle şunu demeliyim ki, iPhone tam bir saçmalık abidesi.

Her şey Apple Store denilen yerde paralı. En küçük yazılıma para ödeniyor.

Şöyle ki, A yazılımını iPhone'umdan internete bağlanarak satın alıyorum. Çok sevdiğim bir ortam oynatıcısı mesela. 2 ay sonra Apple, iPhone'daki yazılımın sürümünü yükseltti. Her bilinçli birey gibi ben de yine para ödeyerek bir üst sürümü satın alıyorum. Ama bir bakıyorum ki, 2 ay önce tonla para döktüğüm A yazılımı yeni sistemde çalışmıyor!

Ya alacaksın parasıyla, ya da almayacak ve güvenliğini riske atacaksın. Sonuçta yine Apple kazanıyor.

Anlayacağınız, Apple'ın her alanda atladığı 1 yıl, Windows'un atladığı 5 yıla eşit denebilir. Bu durumda Apple 1 yılda sanki bir sürü işletim sistemi çıkarmış gibi oluyor. Olan parasıyla rezil rüsva olan salak iPhone kullanıcısına oluyor.

O telefonda video çekme özelliği neden bulunmaz, hala anlamış değilim. Hele ki MMS göndermeme özelliği ayrı bir olay. 2005 çıkışlı telefonum bile bu işleve sahipken...

Apple'ın taktiği de Microfost'unkine benziyor aslında. "Önce heyecanlandır, sonra yanıldıklarını göster ki daha iyiye ulaşabilmek için sürekli satın alsınlar."

Sonra bizlere böyle dediğimizde aynı halamın bana dediği gibi "Linux'çu" tarzında isimler takarlar.

Hayır, Linux'çu olsam şu an Vista kullanmazdım. Hoş, o da Windows'un zorla bize bunu kullandırtmak için aldığı donanımsal ve yazılımsal önlemlerden biri sebebiyle ya...

"Aynı tas, aynı hamam." gibi bir söz vardır ya, bu sözü atalarımız yanlış söylemiş.

Sözün özgün hali şu olmalı:

"Aynı Apple, aynı Microfost..."

sefas

Asistan
Reaksiyon puanı
4
iphone değil diğerleri düzelsin