Lütfen iPhone'u Düzeltin!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

aNtİpAtİ-1

Asistan
Ya madem 1 cent lik bile değeri yok. Okuma ozaman bu telefon hakkında yazılanları:hammer:

Wii

Üyecik
Ya madem 1 cent lik bile değeri yok. Okuma ozaman bu telefon hakkında yazılanları:hammer:
abi boşa laf yapma bence ne anlatsan boş bunlara onlar iphone kullanamıyolar ya ondan böyle bi JB yapında bakın bakim yok dediğiniz şeyler ve daha ötesi nasıl ortaya çıkıyor...
tek cümle İPHONE Bİ AYRICALIK herkez kullanamazzzz...
İphone 3G WHİTE 16GB 3.0 JB...kanatlandırır

aNtİpAtİ-1

Asistan
Herkes aynı şeyi kullancak diye birşey yok. Herkesin maddi durumu iyi olmayabilir. O yüzden İphone kullanmak ayrıcalıktır diyemeyiz:yes:

QaFeİN

Profesör
Kardeşim İphone Tipinde Bir Sürü Telefon Var Onu Alın

Samsung Omnia Var Güzel Hoş Bi Telefon Acer In 1Ghz Lik Böyle Bi Telefonu Var

Çeşit Çooook

yumluanarsist

Rektör
Apple şirketini zaten sevmeyen biri olarak;

Öncelikle şunu demeliyim ki, iPhone tam bir saçmalık abidesi.

Her şey Apple Store denilen yerde paralı. En küçük yazılıma para ödeniyor.

Şöyle ki, A yazılımını iPhone'umdan internete bağlanarak satın alıyorum. Çok sevdiğim bir ortam oynatıcısı mesela. 2 ay sonra Apple, iPhone'daki yazılımın sürümünü yükseltti. Her bilinçli birey gibi ben de yine para ödeyerek bir üst sürümü satın alıyorum. Ama bir bakıyorum ki, 2 ay önce tonla para döktüğüm A yazılımı yeni sistemde çalışmıyor!

Ya alacaksın parasıyla, ya da almayacak ve güvenliğini riske atacaksın. Sonuçta yine Apple kazanıyor.

Anlayacağınız, Apple'ın her alanda atladığı 1 yıl, Windows'un atladığı 5 yıla eşit denebilir. Bu durumda Apple 1 yılda sanki bir sürü işletim sistemi çıkarmış gibi oluyor. Olan parasıyla rezil rüsva olan salak iPhone kullanıcısına oluyor.

O telefonda video çekme özelliği neden bulunmaz, hala anlamış değilim. Hele ki MMS göndermeme özelliği ayrı bir olay. 2005 çıkışlı telefonum bile bu işleve sahipken...

Apple'ın taktiği de Microfost'unkine benziyor aslında. "Önce heyecanlandır, sonra yanıldıklarını göster ki daha iyiye ulaşabilmek için sürekli satın alsınlar."

Sonra bizlere böyle dediğimizde aynı halamın bana dediği gibi "Linux'çu" tarzında isimler takarlar.

Hayır, Linux'çu olsam şu an Vista kullanmazdım. Hoş, o da Windows'un zorla bize bunu kullandırtmak için aldığı donanımsal ve yazılımsal önlemlerden biri sebebiyle ya...

"Aynı tas, aynı hamam." gibi bir söz vardır ya, bu sözü atalarımız yanlış söylemiş.

Sözün özgün hali şu olmalı:

"Aynı Apple, aynı Microfost..."

stat counter