Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Lumia'ları Win10'a formatlayıp Play store Apk'si kur kullan paşa paşa.
Tabi güncelleme verilen modeller.:)

elektronik uzmanı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lumia 925 çok güzel ama mağazada uygulama biraz az
--- Gönderi Güncellendi ---
yoksa iyi telefon
Birazda karışık

Mustafa Karakaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar.Lumia 1520 cihaz aldım geçen ay ikinci el neyse tüm güncellemeleri yaptım Win10 a geçtim ama Android cihazımdaki bazı uygulamaları özledim ne yalan söyleyim.Baktım biraz galiba apk kurabileceğimiz program varmış ama bir forumda editör artık yapılmıyor yazmış zaten haberde 2 sene önceki haber.Yapan varsa hala kullanabiliyor muyuz programı yoksa gerçekten olmuyor mu? Teşekkürler

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Merhaba arkadaşlar.Lumia 1520 cihaz aldım geçen ay ikinci el neyse tüm güncellemeleri yaptım Win10 a geçtim ama Android cihazımdaki bazı uygulamaları özledim ne yalan söyleyim.Baktım biraz galiba apk kurabileceğimiz program varmış ama bir forumda editör artık yapılmıyor yazmış zaten haberde 2 sene önceki haber.Yapan varsa hala kullanabiliyor muyuz programı yoksa gerçekten olmuyor mu? Teşekkürler
Bluestacks aracılığıyla yapabilirsin ben kullanmıştım epey bir zaman Win10'lu bir bilgisayar ile Youtube'da çok video var onunla ilgili kolay gelsin. :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bilen biri çıkmazsa telefon çöp olacak maalesef, ilginiz için teşekkürler :)
O kadar telefon kullandım ama kullanırken en çok zevk aldığım ve sevdiğim telefondu Lumia. Şimdi Iphone var ama aynı zevki vermiyor. Halen çalışıyor oğlum kullanıyor. İnşallah sorununuz çözülür.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Niye çöp olsun ki spotify çalsin 7\24 maxiplas5 öyle şuan Led Zeppelin Since i ' ve Been Loving You 2007 remasterversion Live version from Song Remains The Same çalıyor 8:24 dakika....

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Artık WP diye bir sistem kalmadığı için maalesef bu sorunlar ve çözümleri zorlaşıyor.
Aynen, Microsoft bu konuda hata yaptı bence. Fazla olmasa da belli bir kullanıcı kitlesi var WP'nin. Geliştiriciler uygulama geliştirmeye yanaşmadığı için mağazası çok boş kalmıştı oysa ki en kolay uygulama geliştirilen sistemdi

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Aynen, Microsoft bu konuda hata yaptı bence. Fazla olmasa da belli bir kullanıcı kitlesi var WP'nin. Geliştiriciler uygulama geliştirmeye yanaşmadığı için mağazası çok boş kalmıştı oysa ki en kolay uygulama geliştirilen sistemdi
Kesinlikle katılıyorum size. WP çok güzel bir sistemdi. 6-7 sen önce kullandığı özellikler halen İOS' ta yok. Mağaza ve uygulama konusunda MS ilgisiz ve yetersiz kaldı. Bana göre WP android ve İOS' tan daha güzel ve sağlam bir işletim sistemiydi.