Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

aliça

Asistan
620 kullanicisiyim alali 1 aya yaklasiyor. Telefon fiyat ve görünüs olara iyi fakat nette takilan ve oyun oynayan birisiyseniz 1 gün zor gidiyor. Telefon bazen kitlenip kendisine reset atiyor ve isiniyor.

power_24

Üyecik
hiçte katılmıyorum 920 kullanıcısıyım ve yazdıkların eleştirilerin çok sacma bi kere çizik olmuşsa bunda telefon firmasının suçu olamaz şansına çizikli telefonu almışssın kontrol edip öyle alsaydın.kapanma konusuna gelince şuan 3.5 aydır kullanıyorum bi kere bile desene kapanma sorunu yaşamadım.zil sesi ihtiyacı içinde nokia uygulama magazasında mevcut zil sesi programı yayınladı mağazaya hiç girmiyormusun be adam biraz araştır mağaza niçin vardır.müzik çalar konusuna gelince hem nokia hemde microsoft iki firmada eklemiş programını istediğini kullanırsın.geriye kalan eksikliklerde mevcut gelicek güncellemelerlen tedarik edilecek bu kadar karamsar olmayın derim wp8 için.telefon şahane

ffgul

Profesör
>>Lumia 820 kullanıcısı olarak. Zaman zaman kapanma yapabiliyor...
>>Fakat son portiko güncelleştirmesinden sonra 2 haftadır kapanma yapmadı..
>>Lumiaların en büyük eksilerinden biri düzgün bir bar çubuğu olmayışı ve tabiki wp7 de olan radyo özelliği yok..
>>Bir sonraki güncelleştirmeyle geleceği söyleniyor fakat ne zamana gelir belli değil.
>>İşin özü şu ki windows daha yolun çok başında...

levent26

Asistan
çok gezerim,kalabalık ortamlarda çok bulunurum ama yemin ederim daha bir kişinin elinde lumia telefon görmedim :) tanıdık birinde görsem alıp kurcalıcam merak ediyorum ama yok işte :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
power 24 nerenle okuyorsun sen yazıyı ben o uygulamadan da bahsettim zil sesi uygulamasından uygulamanın adı zil sesi yaratıcı ve bi cacık olmaz 30 sn yelik bir bölümü kesiyorsun yazıyı adam gibi oku ayrıca arka kapaktaki çiziğe gelince çizik ilk farkettiğimde çok zor belli oluyordu ancak ışığa tuttuğumda azda olsa belli oluyordu bu yüzden farketmemiş olabilirim ve senin bu aptalca yorumuna gülüyorum sen hiç gizli kusur duymadın sanırsam. Gelecek güncellemelerle eksikler giderilecek denmişti sözde zil sesi bluetooth gibi sorunlar şubatta gelecek portrico güncellemesi ile giderilecekti ama noldu giderilmedi sen sorun yaşamamış olabilirsin allah yaşatmasında ama biraz araştır telefondan yana ne kadar şikayet olduğunu ve Microsoft un wp8 alan kullanıcıların telefonlarını satıp başka platformlara kaydığını tespit ettiğini ve bunu açıkladığını görürdün. Ayrıca ben telefonun iyi yönlerindende bahsettim ve eksiklerini yaşanılan sorunlarını yazdım ve almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olmak maksadıyla herşeyi olduğu gibi yazdım. Mix radyoya falan laf etmedim sadece Türkçe şarkı olmadığını ve yabancı şarkı dinlemeyi sevmeyenlerin işine yaramayacağını belirttim. Yazıyı doğru dürüst okusan anlardın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kurcala ama alma baş belası bir telefon işe yarar uygulama yok mağazada ve ne bir bluetooth nede güncelleme desteği var doğru dürüst

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kapak deişebiliriz birbirimizle lumia 820 kullanıcısıyım

windows7seven

Asistan
1GB altı ramli sürüm lumiaları kesinlikle satın almayın benden size tavsiye. Çoğu uygulama mağazanızda yer almıyor. Temple run gibi...
Amca oğluna Lumia 620 aldık çoğu oyun ram kısıtlaması yüzünden çıkmıyor. Muhtemelen uygulamalardada eksik çıkanlar oluyordur...

Lumi 620 512 mb ram var sanırım tam bilmiyorum ama cihaz çok seri çalışıyor. Donma kasma gibi sorunlara rastlamadık. 2 hafta oldu alalı. Tek sorun oyunlar bir kaç saniye daha yavaş açılıyor. :D

Facebook uygulaması ios ve android kadar gelişmiş değil ve en önemlisi türkçe değil.

tuskilidi

Profesör
windows phone 8'de şebeke üzerinden görüntülü görüşme olmaması en büyük eksiklerin başında yer alıyor bence.

yer6

Profesör
benide ekleyin.820 var bende.sonuna kadar memnunum :) eksiklikleri var.yinede tavsiye ederim.

DJ.ON9

Üyecik
Arkadaş haklı lumia stokları tükendi.Ama forumda 2 kişiden başka lumia kullanıcısı çıkmadı.:)))
3 oldu sanırım benle birlikte

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kurcala ama alma baş belası bir telefon işe yarar uygulama yok mağazada ve ne bir bluetooth nede güncelleme desteği var doğru dürüst
1-bluetooth u ilk mobil cihazlarda kullanan markadan haberin yok sanırım :D
2-uygulamaların önemlileri var bi kaç tanesi hariç, sayı bağımlısı değilim. Sonra her boku indirip cihazımı virüsle doldurmayada niyetim yok.
3- 4 ayda 2 kez güncelleme geldi, daha ne olsun birader. 3. güncelleme de yolda.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

çok gezerim,kalabalık ortamlarda çok bulunurum ama yemin ederim daha bir kişinin elinde lumia telefon görmedim :) tanıdık birinde görsem alıp kurcalıcam merak ediyorum ama yok işte :)
ben de Şahsen sana katılıyorum. ve SIRF O YÜZDEN ALDIM... FARKIMIZ TARZIMIZ

power_24

Üyecik
06.04.2013 (00:06)SDN okuru ---Bak öncelikle buranın birform sayfası oldugunu ve istegen istediği yorumu yazmaklan özgur oldugunu ve bunun karşılığında terbiyesizce cevap verilemiyeceğini bilmen gerekir diye düşünüyorum.senin yazdıklarını gayet iyi anladım ve ona göre cevap verdim.bana göre mızmızlanmaktan baska bısey degıl senin yağtıgın bende ona göre cevap verdim zaten şikayet etme hakkına sahip değilsin.git dandik kasalı samsungunu al sen ve burda yorumuna cevap verenlerede biraz daha sakince cevap ver anladın mı şimdi!!

karavali

Asistan
lumia serisi deli telefon ama kullanabilene :D
şahsen 920ye hastayım ama menü acayip karışık geliyo bana symbiandan sonra androide geçiş yaptım direk ios ve windows phone kullanamadım daha :)

seferr

Üyecik
selamlar 820 kullanıcıyısım.Her nekadar eksiklikler olsada uygulamlar bakımından,gayet güzel

seferr

Üyecik
lumia 820 kullanan arkadaşlar;kapasite kontrolü sürekli olarak dönüyor dogal olarak hafıza detaylarını göremiyorum.bu sorunu yasayacak kullanıcılar var mı?

DumDumaq

Dekan
yaklaşık 3 aydır lumıa 920 kullanıyorum alacaklara veya kullananların kafasında oluşan veya başka birşey varsa sorabilirler :D

stat counter