Lumia 920 Ekran Kırıldı

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
merhaba arkadaşlar,
kardeşim Lumia 920 teli cebinden betona düşürdü... sonuç camda çatlamalar oluştu... Dokunmatiği çalıyor, telefon kullanılabiliyor ancak... Şimdi bunun ekranını nereden uygun fiyata değiştirebiliriz bilen var mı? İzmir, İstanbul şehirlerinde yerler varsa bildiğiniz önerirseniz sevinirim... benim düşüncem en fazla 200 TL vermek yönünde... Bir de teli Turkcell'den kontratlı aldık ve ödemesi de devam ediyor... Şimdi garantiden de çıkmış mı oldu?

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bildiğim kadarıyla garantiden çıkmaz muhtemelen kvk garantilidir kvk yetkili servisine götürürsen orda değiştirirler

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar,
kardeşim Lumia 920 teli cebinden betona düşürdü... sonuç camda çatlamalar oluştu... Dokunmatiği çalıyor, telefon kullanılabiliyor ancak... Şimdi bunun ekranını nereden uygun fiyata değiştirebiliriz bilen var mı? İzmir, İstanbul şehirlerinde yerler varsa bildiğiniz önerirseniz sevinirim... benim düşüncem en fazla 200 TL vermek yönünde... Bir de teli Turkcell'den kontratlı aldık ve ödemesi de devam ediyor... Şimdi garantiden de çıkmış mı oldu?
KvK Nokia Garantisinden Çekildi, Teleservice olarak geçmekte şuan cihazını kvk kabul etmez artık ve KVK 500 TL den aşağı çekmezdi de ben lumia 820 ekranını değiştirdim garanti dahilinde 110 tl Masraf tuttu Teleservice de 920 için 200 250 lira tutacaktır Teleservice Öneririm Zaten başkada seçeneğin yok :) Lumia 820 ile takas etmek istersen sağlam etmeye hazırım ben o şekilde alıp tamir ettirebilirim :) L920 istiyorum kendim :)

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
KvK Nokia Garantisinden Çekildi, Teleservice olarak geçmekte şuan cihazını kvk kabul etmez artık ve KVK 500 TL den aşağı çekmezdi de ben lumia 820 ekranını değiştirdim garanti dahilinde 110 tl Masraf tuttu Teleservice de 920 için 200 250 lira tutacaktır Teleservice Öneririm Zaten başkada seçeneğin yok :) Lumia 820 ile takas etmek istersen sağlam etmeye hazırım ben o şekilde alıp tamir ettirebilirim :) L920 istiyorum kendim :)

Nasıl ya bende lumia 820 var Turkcell den aldım bana 2 yıl kvk garanti verdiler şimdi cihaza bişey olsa kvk bakıp ilgilenmez mi

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nasıl ya bende lumia 820 var Turkcell den aldım bana 2 yıl kvk garanti verdiler şimdi cihaza bişey olsa kvk bakıp ilgilenmez mi
Malesef anlaşmaları bitti ve nokia ile yollarını ayırdı KVK Artık Sizin cihazınız Teleservice Garantisinde. Kvk Nokia'dan çekilmesi bence iyi oldu Teleservice daha ucuza yapmakta bu işi ve kalite aynı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam 920 yaptırdınmı arkadaşım ne kadar fiyat çıkardılar acaba bendede aynı problem var ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bugun lumia 620 yi teleservice e götürdüm, ekranı kırılmıştı geçen hafta, fiyatı bi kaç güne söyleyecekler. umarım 150 tlden fazla soylemezler :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sizi bilgilendireyim konuyu aan arkadaştan tık yok 920 3 gün önce ekran değişimi için fiyat geldi teleservice ten 195 +30 tl işçilik + % 18 KDV öpücük payı toplam 266 tl bayıldım bunda tabi dolarında etkili olduğunu düşünüyorum tavan yapınca malum olaylardan tablo bu

haknkrkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben lumia 920 telefonumu iki defa servise gönderdim ilk gönderdiğim yer kvk trabzon servisi oldu bende 325 tl ekran fiyatı istediler bende kabul ettim ve parayı ödedim daha sonra kvk telefon için onarılmaz hata var diyerek telefona hiçbir durum uygulamadan ücreti iade ederek bana geri gönderdiler bende bunun üzerine çanakkale de bulunan nokia care servisine yolladım.. çanakkaledeki servis ise bana herhangi bir ücret çıkartmadan aynı hatayı söyleyerek telefonu geri gönderdi şu anda elimde kırık bir şekilde duruyor önerebileceğiniz bir servis noktası var ise yardımlarınızı bekliyorum

Not: ekran kırıkları kullanıcısı hatası kabul edilerek garanti dışında kalıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lumia 1020 aldım doğum günü hediyesi daha doğrusu babam borca girip aldı ve şarj sorunu yaşıyorum. En fazla 7 saat gidiyor şarjı saatte %7-8 şarj gidiyor ve tüm uygulamalar kapalı garantiye gönderdim yeniden yazılım yükleyip gönderdiler ama sorun sürüyor çok şikayet. Var lumia serisinden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş degişelim 820 ile benimde cami kirildi dokunmatik calişiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry:bu 920 nasıl bi telefon ya nakyanın olduğuna inanmıyacam nerdeyse ne parcası var ne aksesuarı kafayı yıycem telfon na bşey olacak diye pecetenin ustunde kullanıyorm valla

Kirveee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Garantisine göndersen çok para isterler. İyi bir telefoncu bulman lazım

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ekran kırılmaları kullanıcı hatası görülerek servis dışı kalmaktadır size tek önerim şu olacaktır güvendiğiniz telefoncu varsa ona yaptırın orijinal malzeme kullanmasını isteyin eğer öyle bir telefoncu yok ise internetten orijinal camı sipariş edin ve telefoncunun gözünüzün önünde takmasını isteyin piyasada insanları dolandırmaya çalışan çok bizzat arkadaşın başına geldi orijinal diye 200 lira para verdi sonradan anladık ki dandik bir cam takmış ama iş işten geçmişti.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes ben kontraklı aldım cebimden düşdü lumia 925 camı catlamıs sadece doknmatiği calısıyo 400 tl yaparız dediler garantisi öldü artık ben sordum dışardan telfonculara yaptırabilisin dedi

06wigi06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lumia 820 kullanıyorum 1 ay önce camını kırdım iç camda sorun yoktu görüntüde sorun yoktu ama dokunmatik işlemiyordu . dıştaki dokunmatik ekranı 130tlye nokia servisinde yaptırdım . dışarda sorduğum telefoncular 200den aşağıya fiyat vermediler ara sor ilk başta nokianın kendi servisini dışarda daha ucuz olur diye düşünmeyin .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar lumia 925 telefon aldım ve ön cam yani lcd ekran kırıldı ve servise sordum 400tl dediler ve bircama çok para bana ucuz paraya onereceğiniz yer varmı ben konyada oturuyorum da bana bir yardım edin lütfenn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde 520 var ekran kırıldı dokunmatik çalışmıyor masraf ne kadar olur .. Garantiside var