Lolden Dotaya geçmek

Bu konuyu okuyanlar

VODKACIKOCA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler 4 senedir lol oynuyorum artık yaş kitlesi olarak olsun oyunun eski zevkini vermemek olsun lol bıktırdı dotaya geçtim en kolay şekilde nasıl öğrenebilirim bu dotayı

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
gerçekten lolun kalitesi baya düştü ama 4 yıldır lol oynuyorsan dota ya geçme dotanin temelini öğrenmeniz 2 hafta ve uzeri gelismeniz ve iyi oynamanizi soylemiyorum bile zaten bu nedenle lol tercihediliyor 1 saat içerisinde lolu öğrenebiliyorsunuz sordugun soruya cevap verecek olursak ulkemizde nadir dotayı çok guzel sekilde anlatarak oynayan insanlar var bunlari izleyebilirsin yeterli gelmezse yabanci icerikler e bakabilirsin tavsiyem bir kahramani ogrenip detayli arastirma yapman bunun disinda dotayi kolay ogrenemezsin

Mortus

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Dota'da heroları ve item mantığını çözdüğünde öğrenmiş oluyorsun. Botlarla alıştırma yaparak çok hızlı bir şekilde öğrenebilirsin. LoL kadar kolay bir oyun değil ama eskisi kadar zor da değil. Oyunun mümkün olduğunca basitleştirdiler. Gözün korkmasın.

Eşimde evlenmeden önce LoL oynardı, evlendikten sonra Dota'ya geçti. Gözünü çok korkutmuşlardı "Dota çok zor" diye, 1 haftada çözdü. Şimdi benden iyi oynuyor.

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dostum dotaya hiç bulaşma çok zor bi oyun lol gibi değil ?