Lol'den Cs'den bıktım oyun arıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TommyShelby

Asistan
rx 570 g4600 işlemci 8 gb ramım var. Ekran kartını yeni aldım arkadaşlar. Rainbow var zaten.

porcgras

Üyecik
Öyle hızlı hızlı yazdım arkadaşlar farkındayımmm

Stazou

Üyecik
Farklı tarzda zaman geçirebileceğin bir oyun arıyorsan ve yine arkadşalarınla zaman geçirmek istiyorsan MMORPG tarzında oyunları tavsiye ederim. En popülerlerden biri de BDO. Ayrıca şu an başlamak çok avantajlı. 1 ay boyunca giriş başına hediye veriyor. Haftasonu bonus exp. veriyor. İyi bence sen bilirsin bir bak :)

iMaKaNDi

Üyecik
World of Tanks ?
Veya world of warships.
Wargaming oyunlarını oynarken premium üyeliğe almaya zorluyor oyun seni. Tank ve gemi kasması bir müddet sonra zorlaşıyor. Videolara bak. İzlemesi güzel. ?

Utku92

Doçent
Control bitirdim. Çok güzel oyun. Ama sistemi çok yoruyor. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkçe yama da bulmuştum.

Froseth

Profesör
CS de 2000 saatten fazla oynadıktan sonra sıkıldım haftada 1-2 el girerim ama Lol'den çıkıyorum başka oyunlara giriyorum maksimum 1 saat sonra yine kendimi Lol de buluyorum. Sistemi boşuna almış gibi oldum Lol'ü 2000₺'ye alacağım sistemle de oynardım. Arkadaşın varsa The Forest oynayabilirsin, MB Warband da Lol, CS gibi bağımlılık yapıyor :) PES2020 Lite sürümünü oynayabilirsin oda çok iyi onlinede arkadaşlarınla 1v1,3v3 2v2 modları iyi, Witcher 2'den başlayıp seriyi oynayabilirsin

Baihu

Asistan
Düşük ayarlarla Fortnite oynayabilirsiniz. i7 7700HQ ve GTX 1070 ekran kartı ile yüksek ayarda 60 fps'de oynayabiliyorum. Daha yukarısında laptop çok ısınıyor.

TommyShelby

Asistan
Titanfall 2 başladım, sarıyor. Ama oyun bozuldu şu an oyuna girip menüde continue'ya tıklayıp oyuna girmeye çalıştığımda yüklenme ekranı çıkıyor sonra da oyun kapanıyor.

Baihu

Asistan
Titanfall 2 başladım, sarıyor. Ama oyun bozuldu şu an oyuna girip menüde continue'ya tıklayıp oyuna girmeye çalıştığımda yüklenme ekranı çıkıyor sonra da oyun kapanıyor.
Aynı sorunu Ironsight oyununda yaşamıştım. Bitdefender Total Security kullananlarda oyun açılmıyormuş. Herhangi bir hata veya uyarı ile karşılaşmadığım için garip gelmişti. Belki sizde de buna benzer bir sorun yaşanmıştır. Metin2'de TrendMicro Internet Security yüklü iken açılmıyordu.

TommyShelby

Asistan
Aynı sorunu Ironsight oyununda yaşamıştım. Bitdefender Total Security kullananlarda oyun açılmıyormuş. Herhangi bir hata veya uyarı ile karşılaşmadığım için garip gelmişti. Belki sizde de buna benzer bir sorun yaşanmıştır. Metin2'de TrendMicro Internet Security yüklü iken açılmıyordu.
Bilgisayarı yeniden başlattım ve Kaspersky'i kapattım. Ama hala açılmıyor.

Baihu

Asistan
Bilgisayarı yeniden başlattım ve Kaspersky'i kapattım. Ama hala açılmıyor.
Başka bir sorun var galiba. EA'nin forumunda 2016 yılından beri sayfalarca yazı yazılmış. Birisi Fransızca ayarladıktan sonra çalıştığını yazmış. Birisi de Belgelerim'in içerisindeki Respawn klasörünü silmiş. Öyle bir klasör var mı bilmiyorum.

TommyShelby

Asistan
Başka bir sorun var galiba. EA'nin forumunda 2016 yılından beri sayfalarca yazı yazılmış. Birisi Fransızca ayarladıktan sonra çalıştığını yazmış. Birisi de Belgelerim'in içerisindeki Respawn klasörünü silmiş. Öyle bir klasör var mı bilmiyorum.
Görev seçme menüsünden kaldığım görevi başlatınca girdi oyuna, ama tekrar yapacağım onca şeyi :/

Baihu

Asistan
Görevin kaydedildiği klasörü bulabilirseniz, ara sıra yedekleme yapın. Ne olur ne olmaz.

stat counter