Lol Solo Top Öneri

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Riven guclu bir hero, lane de rakibine ustunluk saglamasi kolay ve takim savaslarinda da etkili denemelisin. Kennen takim savaslarinda cok etkili lane de ezilmezsin. Ikisinide denemelisin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lole çocuk oyunu diyor 8 sene usko oynamış ordaki çocuklardan haberi olmamış :D

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Zamanında Bu Sektörde Dönen Paralar Bir Ülkeyi Rahatlıkla Kalkındırabiliyordu Ama Şimdi Takip Edemediğim İçin Birşey Söylemiyorum

hardrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aatrox try pant kesinlikle karşı konulmaz solo topduır hele aatrox olaf ignite attı ben ignite attım trydım ben herif flash çaktı gaçtı sonra bi atladı olafa :biggrin:eek:lafı en son şahadet getirirken gördüm:biggrin:
sen o 3 ünden birini al bende vladimir, yorick yada kennen alıyım karşı konuluyomu gör :D:D

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Yeri gelmişken bende birşey sorayım. Bazı karakterlerde can bar' ının altında sarı bar var. O ne işe yarıyor :)

ci77t0xb1t93b0w7s.jpg

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Şu haber başlığını ikidir gördüğümde "Süper Loto" olarak okuyorum. :D

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Gangplank kesinlikle elinde bulunması gereken bir karekter ayrica benim favorim Fiora dır. Eğer dereceli oynuyorsan elinde Teemo ve Yorick i bulundurmalısın.Teemo Aatrox Fiora bu gibi heroları Jungle'ın tam olarak tanksa kullanırsan etkili olurlar.Online oyundaki fikrime gelecek olursak 20 yaşıma kapıyı dayamış Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim.Kendi yaşitim gurup arkadaşlarımla giriyorum. Akşam saat 9 10 geçmeden girip oynamak 0 tat veriyor.Oturunca ayağı yere deymeyen çocukların oynadığı bir gerçek.Ama böyle sert konuşmadan önce oynamak daha mantıklı diyorum.3 sene öncesine kadar Online oyun oynamaya karşıydım arkadaşlarım sayesinde alıştım.Ayni arkadaşlarimla gidip bilardoda oynuyorum geziyorumda.Bilardo neyse buda o benim için çok yüklenmişsin adamlara tercih meselesi bu işler :)

rtekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben solo top ta iyi olduğumu düşünüyorum diğer lanelere göre.Herolarım tank ağırlıklı.Malphite,shen vs. Bu aralar bir hero düşünüyorum ama karar veremedim.

Yorick : late game kötü diyorlar
kennen : ap hero fazla sevmiyorum
riven : tf ye etkisi nekadardır
atrox : gördüğüm kadarıyla jung oynuyorlar

önerebileceğiniz varmı yukarıdaki herolardan yada başka da olabilir.Tank yada off-tank

arkadaşım rammus al derim ben. :yes:

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Soloya teemo ve jax düşün bence.Teemoyla ap aban sadece,mantarlar sayesinde penta attığımı biliyorum :D Artık gerisini sen düşün

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
dediğiniz her hero var.Fio zaten vahşiyi aldımmı kimse tutamaz.Ama sanki sıkıldın gibi bu herolardan.Shen,malp gibi.Artık öldürmek istiyorum :D Orta koridor heroları deniyorum.Bakalım.İşsizlik ne hallere getirdi beni :D

ardaertugrul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Thres atack speed tanky ad solo topta herkesi ezer dikkatli oynanildigi zaman.Artik meta degisiyor quinnide cogu zaman solo top icin aliyorum

aydin974

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işte BOŞ VAKİTİN varsa BOŞ vakit yaratırsın , olmayan şeyi yaratamassın heralde demekki varki oynuyosun,

Dolu adamların da boş vakti olmaz zaten bir doktor bir ögretmen bir memur 2 000 tl para alıyor . . .

sabah 8 de işe gitse 5 de eve gelse 1 saat yemek yese bu adam oyunun başına mı oturcak yoksa arabasıyla gezip , alışeriş merkezlerine gidip dışarda bowling bilardo , bir restaurantta yemek mi yiyecek

online oyunlar 5-17 yaş grupları arasındadır % 90 / %10 luk bi pay bıraktım kalbin kırılmasın :)

Neden her şeye muhalefet olunur anlamam. Tanıdığım doktor öğretmen çok şu oyunda. Çocuk oyununu görüyoruz. Çocuklar oynamaya çalıştığında bizden çıkıyor puanlar. Madem oyun eleştireceksin yardım konusunda değil. Tartışma forumlarına taşı olayı. Adam soloya hangi heroyu alayım diyor. Bu çok bilmiş arkadaş da yıl olmuş 2014 çocuksu oyunları oynayanlar var diyor. Bu cümlede hangisi solo top herosu? 2014 mü çocuksu mu?
Ben soloya 2014 alıyorum çok fena hero. Çocuksu' da denenmeli.

caglarozsir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teemoyu solo top olarak görmüyorum. Fazla kırılgan, uzun zamandır solo oynuyorum teemoyla kolay kolay karşımda durabilen olmadı. Benim düşüncem shyvana, renekton, yorick ve udyr. Udyr ile sadece lanede kalarak oyunu bitirebilirsin takım savaşlarında bulunmana gerek bile yok neredeyse ama tabi ki takım arkadaşlarının bu takım savaşında akıllı davranması lazım savaşa girmek yerine kule altında oyalamak daha mantıklı olacaktır ki sen kule alabilesin.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
İnsanların oynadığı oyunlara dinlediği müziklere saygı duymayan tiplere uyuz oluyorum. Neyse gelelim sorunun cevabına. Konu geçmiş ama girenlere tavsiyem olsun. Jax solo top için en iyi herolardan biridir. Wukong ve Mundoda olabilir. Sion da iş görür.

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar şuan 4.13 yamasına göre konuşuyorum Solo Top'ta en etkili ve metadaki şampiyonlar;

Nidalee
Mundo
Shyvana
Trundle
Lulu

şeklinde gider. Ancak en güçlü seçim kesinlikle Nidalee'dir. Yakın zamanda ad tank nidalee rehberi açacağım.

TbontbLethe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
nidalee solo top olarak çok iyi bu metada çok doğru ama ben genelde tank ve offtank herolar sevdiğim için

renekton vazgeçilmesim :D hero da beni cezbeden birşey var çözemedim
ayrıca kan lordu vladimirim olduğu için vlad oynuyorum skin bana bi özgüven veriyor :D

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Ad Jung Fizz candır :) Takım tank ağırlıklı ise tercihimdir.

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Solo için singed da iyi. Tam trollük zaten. Adam seni kovalarsa garanti ölüyor. :D

Tuna98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu aralar dari vazgeçilmez bir solo top koridor kahramanıdır ama derecelide oynayamassın mutlaka banlarlar gümüş küme için söylüyorum :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Birkac öneri de ben yapayim.
Yerine göre vlad, darius ve gnarr oynuyorum. Basit bir oyun istiyorsaniz dariusla gayet rahat edersiniz.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Dariusun kaçma mekanizması yok fakat tank kasıp tek atan en saçma şampiyondur.

Vlad-Gnar dediğin gibi olabilir.Ben yasuo öneririm.Karsındaki seni eziyorsa farm odaklı oynayıp jungu bekliceksin zaten 3 item çıktınmı taşıyorsun :)