LOL Rün Yardım

Bu konuyu okuyanlar

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Merhaba arkadaşlar.Kullanmış olduğum rünler için sizlerden öneri,destek rica ediyorum.Öncelikle AD rünlerimden başlayayım.Ben genellikle top,tank ağırlıklı oynuyorum.Jarvan,Shen vs gibi.

AD Rün
qzh9s.png

AP için kullandığım rünlerden pek verim alamıyor gibiyim.

AP rün
qzh7y.png

Diğer soru malphite için.Kendisi ap ağırlık bir hero.Bu hero için AD rünleri kullansam olur mu ?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Malphiteye yetenek gücü, büyü direnci ve zırh vermelisin. Tank oynamayı seviyorsan tank rünlerinde ne ad ne de ap olsun.. Sadece zırh ve büyü direnci olsun

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Malp yetenek gücü kullanıyor fakat sonuçta tank 2.rün setinde büyü direnci olmadan giriyorsun bu seni güçsüz kılar adc kadar büyü direnci ile başlarsın sıkıntı olur.Saldırı gücü rünleri konusunda şunu söyleyebilirim bildiğin gibi tanklar minyon kesmekte problem yaşayabiliyor bu konuda sana destek sağlayabilir.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Herkes tr serverında sanırım :) Bambaşka bir oyundan bahsediyormuşsunuz gibi geliyor.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Malp yetenek gücü kullanıyor fakat sonuçta tank 2.rün setinde büyü direnci olmadan giriyorsun bu seni güçsüz kılar adc kadar büyü direnci ile başlarsın sıkıntı olur.Saldırı gücü rünleri konusunda şunu söyleyebilirim bildiğin gibi tanklar minyon kesmekte problem yaşayabiliyor bu konuda sana destek sağlayabilir.

Ap rünlerimi sadece malphite olarak düşünmeyelim.Lux olsun,kata vs.
Ad rünlerim bir tank yada off tank için yeterlimidir.Arada da kill alayım :)

23ufuk23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ad Rünlerin Offtank rünü kabiliyetlerle ad birazda zırh serpistirirsen araya uygun olur
Genel olarak Ap Rünü ayarlıyosan kırmızıları:Büyü Nüfüzu Sarı:Zırh Gümüş Ve 3Lülerede:AP

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Ad Rünlerin Offtank rünü kabiliyetlerle ad birazda zırh serpistirirsen araya uygun olur
Genel olarak Ap Rünü ayarlıyosan kırmızıları:Büyü Nüfüzu Sarı:Zırh Gümüş Ve 3Lülerede:AP

O şekilde oynaması çok zor zırh neden alıyor orta koridora gidecek oyuncuya ? Karşısındaki normal atak mı yapacak vsap vsad şeklinde ayarlanabilir ama ortaya giderken üstünde büyü direnci olması şart çünkü karşındaki yetenek ile vuracak sana