Lol oynamayın, oynattırmayın.

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,764
Mute attım bu sefer kale alınmadıklarını fakedip lane terkettiler koşup benim lane'i bastılar. Neyseki hala rahatım lol sildiğimden beri. 2 şeyin kararından beri hayat daha güzel 1. si facebook, instagram vs. silmek 2. si de lol silmek gerçekten hayat daha güzel oldu bu 2 sini yapınca. Bir de en son lole sesli sohbet gelecek demişlerdi o zamanki halini düşünemiyorum :D
Vay Mute yaptıktan sonra rahat bırakmıyorlarmış demek :D Çürük sakız gibi yapışıyorlar adamdan demek :D
Facebook`ta Top eleven oynarım. Öneririm bağımlılık yapıyor taktik felan geliştirdikten sonra. :) İnstagram göz düşmanım bende hiç anlamıyorum programdan. Profil açmışım kalmış öylesine. :D

Reaksiyon puanı
2,554
Bu senin kendini oyuna ne kadar kaptirdiginla alâkalı bir durum ben mesela simcity oynuyorum normalde kendi halinde bir oyun ama bazılarına bakıyorsun bunda bile kaptırmış kendini ya alt tarafı şehir yapacan ne kasıyon kendini o kadar şimdi kendini kaptırmayan insanlarla oynuyorum gayet güzel oyun böyle :)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bence hepiniz bi çıkın temiz hava alın :D Ne ciddiyet bir oyun için ? Ben böyle olacağını bildiğim için, daha doğrusu günümüz oyuncu kitlesinin "kütlesel grafiklere bakarak" single player oynuyorum :p

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,764
Bence hepiniz bi çıkın temiz hava alın :D Ne ciddiyet bir oyun için ? Ben böyle olacağını bildiğim için, daha doğrusu günümüz oyuncu kitlesinin "kütlesel grafiklere bakarak" single player oynuyorum :p
Bir temiz online oyun oynadım şuana kadar.. oda War Thunder`di. Herkes bir birisini güzel anlıyor. Olgunlaşmış insanlarla dolu. :)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Lol faciasından sonra bende kapattım online oyun defterini. Zaten normalde grafikten çok senaryo odaklı bir single player oyuncusuyum (ayrıca bir half-life fanı). Bir daha da böyle bir işe kalkışmam dersimi aldım Türk oyuncu kitlesinden. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu senin kendini oyuna ne kadar kaptirdiginla alâkalı bir durum ben mesela simcity oynuyorum normalde kendi halinde bir oyun ama bazılarına bakıyorsun bunda bile kaptırmış kendini ya alt tarafı şehir yapacan ne kasıyon kendini o kadar şimdi kendini kaptırmayan insanlarla oynuyorum gayet güzel oyun böyle :)
Oynadığım oyun lol oyuncular 8 yaş olup kendini "e sporcu" sanınca böyle oluyor.

Son düzenleme:

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Şöyle diyim, gerçekten kaliteli online oyun var. Misal Warframe. Ama çok iyi oyun kalmadı yaa :/

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Bende online oyun oynarım ama öyle fazla değil, bir MTA oynarım. Maksimum 3 saatimi ayırmışımdır, genelde o oyunda yarış serverlarına girip yarış yapar kendime gelirim. Başka yok online oyun defterim.

Bu arada sosyal ağ konusunda katılmıyorum.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Lütfen oynamayın, kimseye tavsiye etmeyin. Özellikle annesini sevenler ve ona değer verenler kesinlikle yapmayın. Oyunlar üstünüze yüklediğiniz stresten kurtulmak için olmalıydı ama bu oyun değil. Hayatınız kararıyor, havai fişekler patlıyor oynamayın. Aklını kaybetmek isteyen oynar bu oyunu. Hayatta daha güzel uğraşlar da var inanın bana değmez indirmeyin gb larınıza yazık. Şu anda her şeyi duvara çalasım var psikolojim yerle bir gerçekten değmez. Spora gidin arkadaş bulun gezin tozun vallahi bak. Az önceki maça kadar hayat enerjim vardı mesela ama şu an intihar etmek istiyorum ama yaşamaya değer. 10 yaşındaki velet abisinin 27 level hesabı ile zed alıp 0/0/1 giderken adc den mid deki benim (3/2/5) anneme sövüp feeder diyorsa bu oyun bitmiştir ya. Bu sadece bir örnekti.
ne stresinden söz ediyorsun? bağımlısı oldunda...

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
bronz eloda oynamayı denedin mi hiç ?

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
ark survival, rust tarzı survival oyunlar oynayın çok çok daha iyi. sinir yok stres yok eğlence geyik gırla

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
oyunu 2. sezon oynamaya başladım. böyle harita çok farklıydı grafikleri bu kadar iyi değildi. böyle hep botlarla oyun açardım. (offline gibi kimse konuşmuyor herkes bot özel oyun yani) sonra kuzenim geldi niye normal girmiyon dedi girdim sonra hep eziliyorum. neyse işte kendimi geliştirdim. 1-2 sezon ara vermek zorunda kaldım. sonra işte sezon 5 te bir daha girdim oyuna bir baktım herkes ana bacı küfür ediyor sonra weste geçtim hala westteyim. arkadaşım oyuna başladığı için tekrar tr ye geçtim. bir baktım la herkes yine küfür ediyor değişen tek şey grafikleri. neyse işte birde ben tr de kötü oynamaya başladım. ne alaka bilmiyorum tam tersi olur ama işte .d ben lanede 7-2 gidiyorum premle(botta) mid 0-5 jung 0-6 top 0-4 hani başka yapabilecek bir şey yok. adam haklı lol bağımlılık yapıyor işte. başlayacaklara şunu söyleyeyim başlamayın başlarsanız da westte oynayın

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Lol hiç oynamadım. zaten çok oyun oynayan birisi de değilim...

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Lütfen oynamayın, kimseye tavsiye etmeyin. Özellikle annesini sevenler ve ona değer verenler kesinlikle yapmayın. Oyunlar üstünüze yüklediğiniz stresten kurtulmak için olmalıydı ama bu oyun değil. Hayatınız kararıyor, havai fişekler patlıyor oynamayın. Aklını kaybetmek isteyen oynar bu oyunu. Hayatta daha güzel uğraşlar da var inanın bana değmez indirmeyin gb larınıza yazık. Şu anda her şeyi duvara çalasım var psikolojim yerle bir gerçekten değmez. Spora gidin arkadaş bulun gezin tozun vallahi bak. Az önceki maça kadar hayat enerjim vardı mesela ama şu an intihar etmek istiyorum ama yaşamaya değer. 10 yaşındaki velet abisinin 27 level hesabı ile zed alıp 0/0/1 giderken adc den mid deki benim (3/2/5) anneme sövüp feeder diyorsa bu oyun bitmiştir ya. Bu sadece bir örnekti.

Çok haklısınız bende bi zamanlar çıldırmıştım hesabımı satıp kurtuldum

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Lol mü löl ne geze bazada
Öneri :
Arkadaşlarla ciddiyet ortamı yaratmak istiyorsanız : CsGo, Pubg, Pubg Mobile VB
Eğlence ortamı için : Garry's Mod, Terraria, Minecraft VB

Reaksiyon puanı
2,554
Tanıdığım herkes pubg oynuyor ben de inadına oynamıyorum.Kaç tane oyun buldum gelin dedim kimse gelmedi sonra da gel pubg oynayalım dediler he dedim çok beklersiniz.Rangers of oblivion indirdim kendi halinde oyun takılıyorum grafikleri de mekanikleri de güzel uzun zamandır böyle bi oyun arıyordum ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Lol candir da herkesi susturunca...