Lol oynamayın, oynattırmayın.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

sahinsahiner

Asistan
ark survival, rust tarzı survival oyunlar oynayın çok çok daha iyi. sinir yok stres yok eğlence geyik gırla

xPhoenix06

Profesör
oyunu 2. sezon oynamaya başladım. böyle harita çok farklıydı grafikleri bu kadar iyi değildi. böyle hep botlarla oyun açardım. (offline gibi kimse konuşmuyor herkes bot özel oyun yani) sonra kuzenim geldi niye normal girmiyon dedi girdim sonra hep eziliyorum. neyse işte kendimi geliştirdim. 1-2 sezon ara vermek zorunda kaldım. sonra işte sezon 5 te bir daha girdim oyuna bir baktım herkes ana bacı küfür ediyor sonra weste geçtim hala westteyim. arkadaşım oyuna başladığı için tekrar tr ye geçtim. bir baktım la herkes yine küfür ediyor değişen tek şey grafikleri. neyse işte birde ben tr de kötü oynamaya başladım. ne alaka bilmiyorum tam tersi olur ama işte .d ben lanede 7-2 gidiyorum premle(botta) mid 0-5 jung 0-6 top 0-4 hani başka yapabilecek bir şey yok. adam haklı lol bağımlılık yapıyor işte. başlayacaklara şunu söyleyeyim başlamayın başlarsanız da westte oynayın

kaanm55

Dekan
Lol hiç oynamadım. zaten çok oyun oynayan birisi de değilim...

IDAHO

Asistan
Lütfen oynamayın, kimseye tavsiye etmeyin. Özellikle annesini sevenler ve ona değer verenler kesinlikle yapmayın. Oyunlar üstünüze yüklediğiniz stresten kurtulmak için olmalıydı ama bu oyun değil. Hayatınız kararıyor, havai fişekler patlıyor oynamayın. Aklını kaybetmek isteyen oynar bu oyunu. Hayatta daha güzel uğraşlar da var inanın bana değmez indirmeyin gb larınıza yazık. Şu anda her şeyi duvara çalasım var psikolojim yerle bir gerçekten değmez. Spora gidin arkadaş bulun gezin tozun vallahi bak. Az önceki maça kadar hayat enerjim vardı mesela ama şu an intihar etmek istiyorum ama yaşamaya değer. 10 yaşındaki velet abisinin 27 level hesabı ile zed alıp 0/0/1 giderken adc den mid deki benim (3/2/5) anneme sövüp feeder diyorsa bu oyun bitmiştir ya. Bu sadece bir örnekti.
Çok haklısınız bende bi zamanlar çıldırmıştım hesabımı satıp kurtuldum

stat counter