LoL ligler konusunda değişikliğe gitti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)


Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Onursal Üye
Katılım
9 Ağu 2015
Mesajlar
2,513
Puanları
113
League of Legends oyuncuları, 9.6 Yaması’yla birlikte dereceli sıralarında da birtakım değişiklikler olduğunu fark etmiş olabilirler. Peki neler yapıldı?

68964


LoL ligler konusunda değişikliğe gitti. League of Legends oyuncuları, 9.6 Yaması’yla birlikte dereceli sıralarında da birtakım değişiklikler olduğunu fark etmiş olabilirler. Özellikle elmas ve daha üst seviyede oynayan oyuncuların büyük bir çoğunluğu, 9.6 Yaması’yla birlikte gelen değişiklikler nedeniyle dereceli sıralarında düşüş yaşadılar. Peki neler değişti?

Sihirdarlar uzunca bir süredir dereceli sisteminin çok kolaylaştığını, bazı oyuncuların hak etmediği liglerde yer aldığını belirtiyorlardı. Bu konuda bir önem alınacağına kesin gözüyle bakılan Riot Games, 9.6 Yaması’yla birlikte adeta yargı dağıttı

Ustalık ve üzeri liglerde yer alan oyuncular Ustalık aşamasına düşürüldü ve 0 LP seviyesine çekildi. Elmas 3, 2 ve 1 liglerinde yer alan sihirdarların LP’leri korunsa da bu oyuncular bir küme aşağı çekildi. Elmas 4’te yer alan oyuncular ne olursa olsun Elmas 4, 0 LP’ye çekildi. Elmas 1 terfilerinde yer alan oyuncular ise 2 zafer veya bozgun, 1 zafer veya bozgun olarak sayılacak. 2-2 skora sahip bir oyuncunun skoru 1-1 olarak değiştirilecek.

Kaynak
 

The Judge

Profesör
Katılım
22 Şub 2015
Mesajlar
1,127
Puanları
83
Konum
.not Found
Kanser kitle yüzünden oyunu bırakma noktasına gelen ben ve lig güncellemesi yapan Riot :D
 
Üst
stat counter