LoL hilesi?

Konusu 'Bedava Programlar / Ücretsiz Yazılımlar' forumundadır ve TheThefol tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TheThefol

TheThefol Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- LoL hilesi?

Arkadaşlar ben lol un hilesi yok diye biliyordum sonra bu videoyu gördüm ne düşünüyorsunuz?

2. Dea

Dea Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Genelde Her Oyunun Hilesi Vardır Ama Dikkat İçinde Herhangi Bir Virüs Yada Keylogger Barındırıyorsa Elveda Rumeli Diyebilriz Hem Charınız Çalınır Hemde Online Bankacılık İşlemi Yapıyorsanız Bilinki Ayvayı Yediniz Bana Fake Gibi Geldi

3. TheThefol

TheThefol Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşte bende fakemi değilmi arası kaldım

4. pilger

pilger Doçent

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bu tür oyunlarda daha doğrusu bu 2 oyunda dota ve lol hile bulamazsın ancak bug bulursun hile bulursanda o oyuna direkt etki etmez bir zamanlar skin programı vardı ama sadece sen görüyordun . Birde kostüm bugu vardı kostümün olan şampiyonu seçip son saniyede kostümsüz şampiyonu seçiyordun ve o şampiyonda kostümlü oluyor gibi. Ama 2 3 gün içinde kapatıyorlar yamayla.

5. SwateR

SwateR Dekan

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    63
    Tahminim o anlık RP' yi yükseltiyor ama sayfayı yenilediğinde tekrar 400' e düşecektir.

Ayrıca bu tür oyunlarda böyle saçma sapan programları kullanmanızı tavsiye etmem. Kabak gibi belli o hilenin içinde keylogger tarzı tehdit olduğu.

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Yok arkadaşlar alakası yok. Göründüğü üzere ilgili butona bastıktan sonra LOL clientina ilişkin görüntü deforme oluyor. Çok amatör bir şekilde photoshop'landığı belli. Bu tür konulara itibar etmeyiniz ve keylogger mağduru olmayınız. Hatta bence bazı arkadaşların ilgili duruma maruz kalmaması için konu en kısa zamanda kaldırılmalı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş