LoL 6300 IP Şampiyon Önerisi(Öncelik Tank)

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    11

Bu konuyu okuyanlar

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar zar zor olsada 6300 ip biriktirdim.Tank almak istiyourm çünkü oynarken keyif veriyor.adc oynayamıyorum pek çünkü farm yapamıyorum son vuruşu yapamıyorum minyonlara.Supluğum da iyidir.6300 e hangi karakterleri önerirsiniz tank olursa iyi olur.Mümkünse çok farm gerektirmesin ve yetenek gücü fazla olanları kullandım hep tanklarda.Bence Maplhite Chogat Rammus var hepsinden de memunum.Udyr'ı tank kasıyorum ben :D Neyse önerileriniz nelerdir.

Winter Nights

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhabalar 6300 lük değilde 3 tane hero önericem size :D
1- Renekton
2- Riven
3- Vladimir
(belki Wukong)

*Riven'a 6 kanasusamış çıkmak gibi bi çılgınlık yapabilirsin ;) :D

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar 6300 lük değilde 3 tane hero önericem size :D 1- Renekton2- Riven3- Vladimir(belki Wukong)*Riven'a 6 kanasusamış çıkmak gibi bi çılgınlık yapabilirsin ;) :D
Vladimiri sevmiyorum ama RENEKTON+RIVEN olabilir

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben aslında volibear veya nautilus istiyorum ama hangisi?Bana nautilus daha güzel geldi ama

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Anketi açtım oyları bekliyorum

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sen bana koridor söyle ben sana altın plat ta oynanan ve her kompozisyona gidebilecek karakter önereyim. Öyle bu mu bu mu diye bir olay yok lol de. Te dota zamanından beridir söylüyorum hala oyuna yeni başlayanlar uğraşıp duruyorlar bence şu daha iyi falan diye. Senin yapacağın en iyi hamle ileriye dönük karakter alman zaten sezon 4te oyunun metası nasıl olur bilemiyorum ben sadece eu west eu east ve north america serverlarındaki tercih edilen karakterleri yazabilirim

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sen bana koridor söyle ben sana altın plat ta oynanan ve her kompozisyona gidebilecek karakter önereyim. Öyle bu mu bu mu diye bir olay yok lol de. Te dota zamanından beridir söylüyorum hala oyuna yeni başlayanlar uğraşıp duruyorlar bence şu daha iyi falan diye. Senin yapacağın en iyi hamle ileriye dönük karakter alman zaten sezon 4te oyunun metası nasıl olur bilemiyorum ben sadece eu west eu east ve north america serverlarındaki tercih edilen karakterleri yazabilirim
Ben tank gidiyorum genelde jung olmadığı için bot gidiyorum.Yani bot pek solotop gitmem.İleriye dönük voli daha ileri dönük gibi çünkü derecelilerde dikkat ediğime göre yetenekten çok saldırı gücü karakterleri seçiliyor

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben daha volibear oynanan oyun görmedim ama türkiye serverında oynuyorlar alabilirsin istersen.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Voli tank olarak güzel ve alternatif çok hero var.

RS.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar 6300 lük değilde 3 tane hero önericem size :D
1- Renekton
2- Riven
3- Vladimir
(belki Wukong)

*Riven'a 6 kanasusamış çıkmak gibi bi çılgınlık yapabilirsin ;) :D

6 blood riven candır :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
late de combolar gg wp :hammer:

by10ur

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Volibear'ı öneririm ben aldım pişmanda değilim botta supluk bile yapıyorum adc acayip kasılıyor yanımda q attım mı oyunun başlarında çok korkuyor karşı taraf iyi bir adc ile oynarsan 2 kişi takımı taşırsınız bide e skili falan jung içinde güzel jungta oynadım çok rahat oynanıyor dereceliyi bilemeyeceğim 27 lvl'im daha 2 ay falan oldu oyuna başlayalı dereceli de zaten belli başlı adamlar var genelde onlar tercih ediliyor.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
volibear veya jax olablir ,jaxin tank hali cok iyidir ,killde alir

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
malphite diyecektim ki vazgeçtim. 6300 ip olsa iki karakter düşünüyorum almayı. elise ve vi.