Logo Go 3 Muhasebe Programı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

logoservisi

Üyecik
Logo GO 3 muhasebe programıdır. Logo GO 3 kobi çözümlerinde piyasaya sürülmüş eski sürüm Logo Go Plus'a nazaran yepyeni bir arayüze sahiptir. Yenilikçi arayüzü ile esnek, hızlı ve profesyonel çözümler sunmaktadır.
Yapı, inşaat, eğitim, sağlık ve birçok sektöre çözüm odağı olan GO 3 yetenekleriyle kullanıcı deneyimini önemser.

30 yılı aşkın süredir iş uygulamaları üreten Logo’nun uzun yıllar sonucu elde ettiği tecrübelerini yeni nesil teknolojiler kullanarak, kullanım kolaylığı hedefiyle geliştirdiği yeni ürünü GO 3; kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.
Tam kapsamlı çözüm sunan GO 3 ile KOBİ’ler, iş süreçlerini verimli ve etkin yönetirken süreçlerdeki hataları azaltmış ve hız kazanmış oluyorlar.

Logo GO 3 ile cari hesapların üzerindeki tüm işlemleri; banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirerek, tüm nakit akışınızı yönetebilirsiniz. Esnek ödeme ve tahsilat yapısı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza pratik ve hızlı çözümler üretebiIirsiniz.
Banka kredi takip özelliği ile bankalardan aldığınız ticari kredileri etkin bir şekilde izleyebilir, kredi geri ödemesi, bakiye ve kalan borç durumunuzu güncel olarak görüntüleyerek kredilerinizin geri ödemesini planlayarak nakit akışınızı yönetebilirsiniz.

Programın Tanıtım Sitesi: Logo GO 3 Muhasebe Programı, Logo GO 3 | 0850 259 56 46

engin doğan

Üyecik
Ürünün satış sonrasının merkezi zaten hiç iyi değil adını boşuna destek merkezi bırakılmış arıyorum kasa ile ilgili çok basit bir şey soracam onu bile anlama zahmetinde bulunup yardımcı olmuyorlar. çağrı merkezinden vazgeçtim bölge temsilci ile irtibata geçiyorum oda galiba tek başına bütün bölgeye bakıyor yıl sonudur genelde her müşteriye bir telefon konuşması hakkı veriyoruz diye bana iyi niyetini gösterip youtube den konuyla ilgili bilgi ala bileceğimi iletip beni öyle yönlendiriyor. ona da teşekkür ettik. o yüzden programı satın alıyorsanız destek için YOUTUBE yi kullanacağınızı da unutmayın ben satış sonrası desteğinin bu kadar başarısız ve zayıf olduğunu düşünmemiştim.

stat counter