Logitech X540

Bu konuyu okuyanlar

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1

12972on3.jpg

Logitech X540

Özellikler:

* Toplam güç (RMS): 70 watts RMS
o Uydular: 45 watts RMS (2 x 7.4W ön, 15.4W merkez, 2 x 7.4W arka)
o Subwoofer: 25 watts RMS
* Toplam güç (Peak): 140 watts
* Frekans aralığı: 40 Hz - 20 kHz
* Sürücüler:
o Uydular: (2) 5.08 cm 'lik sürücüler (Her bir uydu için)
o Subwoofer: 13,35 cm'lik portlu sürücü
* Hoparlör boyutları (Y x G x D)
o Uydular: 21.35 cm x 8,15 cm x 12.7 cm
o Merkez: 19.81 cm x 12.06 cm x 9.52 cm
o Subwoofer: 28.57 cm x 16.51 cm x 24.76 cm

Kutu içeriği:

* Hoparlörler: 4 Uydu, 1 merkez, 1 subwoofer
* Kontrol ünitesi
* Renkli hoparlör kabloları
* Oyun konsolları için çevirici adaptör
* Kullanıcı Kılavuzu
* 2-yıl garanti

http://www.logitech.com/index.cfm/pr...ONTENTID=12254

Beyler böyle bişey almayı düşünüyorum
Sizinde fikirlerinizi almam lazım..
Kullanan coğu kişi memnun olduğu söylüyor ama..

merak ettim.. aranızda kullanan varmı?

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Logitech hiç kullanmadım kimi logitech desede creativeden şaşma derim ben....Creative M5300 modelini kullanıyorm beni tatmin edici sesler çıkarabiliyoorr..Fiyatına göre ben M5300 al derim.Sadece watt değerlerine bakıp da ses sistemi almaa önemli olan anfi ' nin kalitesidir..

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bunu değilde x-530 u biliyorum gördüğüm en iyi ses sistemi diğebilirim. İyi bir ses kartıyla süper olur.

LOGIX530%20L.jpg

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
LOGIX530%20L.jpg

Bendede X-530 var.Çok memnunum.Çok ince bir equalizer ayarıyla son seste bile hiç cızırdamadan rahatca kulaklarınızın pasını siliyor.Kendi sınıfının en güçlü sesine ve kalitesine sahip.Ondan sonra Creative'in 310 watt'lık sistemleri geliyor.

X-540 ile X-530 arasındaki tek fark masaüstü kablolu kumandası olması.Sırf bu yüzden 20 ytl daha pahalı.Barındırdıgı ses gücü ve teknolojileri bakımından hiçbir farklılık yok.Eger ben rahatıma düşkünüm klavyemin yanından ses açıp kaparım diyosan fazladan 20 ytl verebilirsin tabi...

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oBsCuR HoMmE dedi ki:
Kendi sınıfının en güçlü sesine ve kalitesine sahip.Ondan sonra Creative'in 310 watt'lık sistemleri geliyor.

yapma abi ya logitech in ' 70 wattlık sistemin creative in 310 wattlık sistemi ile eşitledin.Helal olsun..Ben yine ve her zaman creative diyorum..Salonda kurulu olan sistemim mutfaktaki bardak ve tepsileri zıngırtadabiliyoo creative kalitesii.Boyundan büyük işler yaparr ;)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
sinan_253 dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:
Kendi sınıfının en güçlü sesine ve kalitesine sahip.Ondan sonra Creative'in 310 watt'lık sistemleri geliyor.

yapma abi ya logitech in ' 70 wattlık sistemin creative in 310 wattlık sistemi ile eşitledin.Helal olsun..Ben yine ve her zaman creative diyorum..Salonda kurulu olan sistemim mutfaktaki bardak ve tepsileri zıngırtadabiliyoo creative kalitesii.Boyundan büyük işler yaparr ;)

:D :D :D

ne eşitlemesi dostum.Benim söylediğim X-530 bulundugu sınıfın en iyisi.Ondan sonraki üst sınıfta Logitech'in 200 watt'lık ve Creative'in 310 wattlık ve üstü sistemleri gelir.
Ben burda Creative'i Logitech'e veya baska bi markaya estlemıyorum.Creative'in ses teknolojileri konusundaki başarısını ve üstünlüğünü bütün dünya kabul etmiş.Creative'in üzerine elbette ses sistemi yok.

Ama X-530'un bulundugu sınıftada X-530'un üzerine yok.Bunu diyorum ben !

Senin mutfagı dolabı kapıyı çerceveyı sallayan sistemin neymiş bakem ???

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım öyle bi demişsin ki" bu ses sisteminden sonra en iyi creative 'in 310 wattlık modelleri geliyo o başa çıkabilir" anlamı veriyoor...

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşıma Aldıgımız ve benim 'vay anasına hakikaten Logitech' dediğim bir ürün şiddetle tavsiye ediyorum herkese ...

mavil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben x-540 kullaniyorum cok memnunum gayet guzel bazi ses sistemleri gibi sesi cok acinca cizirti yapmiyor bass falan gayet iyi bence al:)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
mavil dedi ki:
Ben x-540 kullaniyorum cok memnunum gayet guzel bazi ses sistemleri gibi sesi cok acinca cizirti yapmiyor bass falan gayet iyi bence al:)

Aslında açıkça söylemek gerekirse sistemin Woofer'ı biraz etkisiz kalıyo.Ama çok ince bir ekoloyzır ayarıyla bunu daha verimli hale getirmek mümkün.(Bass'ın gücü biraz daha fazla olsaydı gerçekten kusursuz bir sistem diyebilirdim)

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar aldım memnunum tavsiye ederim..;)

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Antediluvian dedi ki:
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar aldım memnunum tavsiye ederim..;)
hayırlı olsun güzel günlerde eskit ...

Son mesajlar