Logitech ürünlerini kullanıyor musunuz?

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
logitech-yeni-urunlerini-tanitti-web.jpg

Logitech, düzenlediği basın etkinliği ile hem kendi markasını taşıyan hem de alt markalarına ait ürünlerini tanıttı. ShiftDeleteNet olarak katıldığımız etkinlikte tanıtılan ürünleri bu Vlog ile sizlere aktarıyoruz.

Logitech yeni ürünlerini tanıttı! Vlog yayında!
Logitech tarafından düzenlenen etkinlikte, markanın ülkemizde sattığı alt markaları olan Ultimate Ears, Jaybird ve Saitek gibi markaların da dikkat çeken ürünleri sergilendi.

Ultimate Ears tarafında, suya ve darbeye dayanıklı hoparlörleri deneyimledik. Bu ürünler, farklı tasarımları ile dikkat çekerken, dayanıklı yapıları, uzun pil süreleri ve yüksek ses deneyimi ile sınıfının en iddialı ürünleri arasında yer alıyor.

Ülkemize yeni giriş yapan markalardan biri de Jaybird oldu. Kablosuz kulaklıklar ve sporcu kulaklıkları gibi modeller, bu marka altında ülkemizde satışa sunulacak.

Saitek markası altında ise profesyonel düzeyde oyuncu ekipmanlarını raflarda göreceğiz. Özellikle uçuş simülasyonlarına hayran oyuncuların bildiği bu markanın ürünleri de Logitech tarafından ülkemizde satılacak.

Etkinliğin son kısmında ise Logitech Türkiye Ülke Müdür Mustafa Uyar ile yaptığımız röportajda, şirketin 2018 yılındaki hedeflerini ve çalışmalarını değerlendirdik.

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kullanmaz olurmuyum G105 ve G231 kullanıyorum memnunum.

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
kablosuz mouse ları çok kaliteli...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
kim kaybetmiş ki bulalım da kullanalım?
yok klavye ibm kb6326 fare inca img-356 hoparlör mikado md2012 ve md3012 kulaklık hd3030 monitör aoc e960swn...

Abdülkadir123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Kablosuz mausem yıllara meydan okuyor ve her yere düşüp kapağı çıkıp pilleri dağılıp tekrar topladığımda sapasağlam gördüğümde logitece tekrar hayran oluyorum.

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Logitech'in garantisi beş para etmez! Sitesinden oyuncu faresini kaydettim, ürünün arızalandığını belirttim, faturasını adımı adresimi ekledim,3 haftada bir cevap yazıyorlar o da fix mesaj. Adamlara ürün bozuk garantiye yollamak istiyorum, faturasını ekledim nereye yollamalıyım diyorum, bana sürekli "belki bozulmamıştır, şunları deneyin bunları deneyin" diye link atıp durdular o 3 haftada bir gönderdikleri cevapta :) Bozuk diyorum yok, siz denememişsiniz yazdıklarımızı deyip konuyu kapattılar :) Ben bu kadar dandik bi servis- destek görmedim.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bir g920 direksiyon seti alalım dedik pahalıda pahalı o fiyata konsol alıyoruz

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
v2-89987-2_medium.jpg

hayaller Logitech Z211 gerçekler:
Mikado-MD-2012-Hoparlör_40819588.jpg
pr_01_14821.jpg
8923880685618.jpg

alttaki 3,5mm jak ön kanalların çıkışı üstteki line in.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
G300S Mouse kullanıyorum ancak denemeden aldığım için pişman oldum. Elime ufacık geldi. Uzun kullanımlarda rahatsız ediyor.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
logitech-yeni-urunlerini-tanitti-web.jpg

Logitech, düzenlediği basın etkinliği ile hem kendi markasını taşıyan hem de alt markalarına ait ürünlerini tanıttı. ShiftDeleteNet olarak katıldığımız etkinlikte tanıtılan ürünleri bu Vlog ile sizlere aktarıyoruz.

Logitech yeni ürünlerini tanıttı! Vlog yayında!
Logitech tarafından düzenlenen etkinlikte, markanın ülkemizde sattığı alt markaları olan Ultimate Ears, Jaybird ve Saitek gibi markaların da dikkat çeken ürünleri sergilendi.

Ultimate Ears tarafında, suya ve darbeye dayanıklı hoparlörleri deneyimledik. Bu ürünler, farklı tasarımları ile dikkat çekerken, dayanıklı yapıları, uzun pil süreleri ve yüksek ses deneyimi ile sınıfının en iddialı ürünleri arasında yer alıyor.

Ülkemize yeni giriş yapan markalardan biri de Jaybird oldu. Kablosuz kulaklıklar ve sporcu kulaklıkları gibi modeller, bu marka altında ülkemizde satışa sunulacak.

Saitek markası altında ise profesyonel düzeyde oyuncu ekipmanlarını raflarda göreceğiz. Özellikle uçuş simülasyonlarına hayran oyuncuların bildiği bu markanın ürünleri de Logitech tarafından ülkemizde satılacak.

Etkinliğin son kısmında ise Logitech Türkiye Ülke Müdür Mustafa Uyar ile yaptığımız röportajda, şirketin 2018 yılındaki hedeflerini ve çalışmalarını değerlendirdik.
Bitek kulakligini kullaniyorum ve g29 seti