Logitech İyi mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Literary39

Üyecik
logitech g231 marka bi kulaklığım vardı aldığımdan yana 7-8 ay dayandı en sonunda sağdan ses gelmemeye başladı sonra birkaç gün idare ederim dedim ardından tamamen gitti bende garantiye verdim garanti 10 gün bekletti bu olmaz diyip para iadesi isteyin dedi bende yine logitech g231 almak istiyorum ama bazı kişiler logitech in malları sağlam değil falan diyor sizce öyle mi ? aynı kulaklığı önermiyorsanız başka nerdeyse aynı fiyata ne önerebilirsiniz ?

Mustyyy

Doçent
Kibar kullancaksan al ama hor kullaniyorsan veya bilgisayarda 3-4 saatten fazla oyun oynuyorsan diğer markalara yonelin

Emir Aydın

Profesör
Klavya ve mouse unu 3-4 yıl kullandım zorun cikmadi,hatta bir kere kklavyeye yanlışlıkla bir bardak su dokmustum ve evet çalışmaya devam etti.(kablosunu söküp kuruttuktan sonra tabi ki)
Bence Logitech bu ekipman alanında en kaliteli markalardan biri 🙂

Kararsız23

Profesör
Logitech'in oldukça kaliteli olduğunu düşünüyorum. Uzunca bir süre wireless mouse'unu kullandım. Halda sapa sağlam çalışıyor.

Froseth

Doçent
Klavye ve mouse konusunda bütün markalara tercih ederim fakat G231'i becerememişler bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kibar kullancaksan al ama hor kullaniyorsan veya bilgisayarda 3-4 saatten fazla oyun oynuyorsan diğer markalara yonelin
G213 ve G300S'i aşırı fazla kullanmama rağmen sorun yaşatmadı G213 2019 Haziran G300s ise kaç yıldır sorun çıkartmadı bir kere sorun çıktı oda benim sorunum.

Literary39

Üyecik
üstüne g502 de alacaktım iyi mi diye teşekkürler önerileriniz için :)

stat counter