Logitech G29 Almaya Değer Mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BySelos

Üyecik
En ucuz vitessiz şekilde 1900 TL'ye bulunuyor. Almak istiyorum ama sanki oynarım ama çok oynamam gibime geliyor ürünün 2.elleri de ucuz değil. Tam karar veremedim sizce değer mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun konusunda sıkıntı yok. Her türlü alabilirim.

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
G29 bir de ETS2 mis gibi YouTube kanalı olur. Ama ne kadar sürede sıkılırsınız bilemem.

BySelos

Üyecik
G29 bir de ETS2 mis gibi YouTube kanalı olur. Ama ne kadar sürede sıkılırsınız bilemem.
Valla daha araba da kullanmadım en azından biraz da olsa alışırım diyorum :tearsofjoy:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Letgo'da satıyorlar bulunduğum şehirde buldum bir tane 1600 ama yardımcı olurum demiş. Vitesi de var ve garantisi 2020'ye kadar yazıyor. Alırsam böyle alırım sanırım vitesi de varmış

Logithx

Profesör
Alabileceğin en iyi setlerden birisi ama bu tarz bilgisayar arabirimleri bir hevesle alınır sonra bir köşeye kaldırılır eğer ikilemde isen hiç alma derim sonuçta ucuz değil..

Froseth

Asistan
Bende başka bir model direksiyon aldım büyük hevesle fakat max 5 saat oynamışımdır aldım alalı bir süre sonra pek eğlenceli gelmiyor

Kusurlu

Üyecik
Ben Olsam Almazdım Çünkü O Kadar Fiyata Bir Direksiyon Ve Seti Alsaydım 1 Haftaya Sıkılırdım Ve Bırakırdım Onun Yerine Biraz Daha Biriktir Elektrikli Motor Al Daha Mantıklı :)

stat counter