Logitech G25 mi almalıyım Driving Force GT mi?

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
1 sene evvel aldığım uyduruk Snopy direksiyonu bayağı bir hevesle oynuyordum ki pedalı kırılmıştı. Bugünlerde yine simulasyon hevesim geldi ama bu sefer en azından kaliteli bir şey almak istiyorum. Bu yüzden de Logitech te karar kıldım. Bütcem maksimum 550tl olduğu için ikinci el bir şeyler bakıyorum ve aklımda 2 tane set var.

Hangisini almalıyım sizce?

G25 daha iyi normal olarak fakat verilen para farkına değer mi? Neredeyse diğerinin iki katı.
DFGT nin pedalları çok dandik dediler bunun da kırılmasından korkuyorum harbiden o kadar dandik mi?
G25 in de vitesi dandik diyorlar. Gerçekçilik hissi yokmuş. Harbiden öyle mi?

Ne olur aydınlatın sürekli gidip geliyorum artık birinde karar kılıp almak istiyorum.

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Kardeşim alıcaksan G29 alıcaksın.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
g25 çok temiz ve sorunsuz olanını bulman çok zor. G25 tabiki daha güzel ama sıkıntılı bir model diye duydum. Dfgt ise ps4 desteklemiyor ve vitesi sadece ileri geri hareket ediyor ve evet dfgt nin pedalı sert plastikden ama o kadar kolay kırılacağını sanmam.

Sonuç : G25 yerine fiyat yükseltip ya g27 ye çık ya da ucuza bulabileceğin bir dfgt ile gönül eğlendir.

Reaksiyon puanı
0
Hocam çalışıyorum zaten aslında 2 3 hafta daha para biriktirsem G27 alabilirim ama sıkıntı babam. Bir oyuncağa 1000tl verilmez dedi ve almam mümkün değil. Yoksa hiç düşünmem.
--- Gönderi Güncellendi ---
Kardeşim alıcaksan G29 alıcaksın.

Hocam ona param olsa burada ne işim var :D

Son mesajlar