Logitech Driving Force GT vites çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

PartyPancakes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben bugün Logitech Driving Force Gt adlı bir direksiyon aldım. Sıkıntısız her oyunu oynuyorum ama Euro truck Simulator 2'yi açtığımda vites çalışmıyor oyun ayarlarından deneyebildiğim herşeyi denedim ama siz yine yazarsanız iyi olur belki gözümden kaçırdığım birşey vardır. Çözümünü bilen varsa yardım etsin !:(:(:(

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Seçeneklerden (kumanda olması lazim) kısmına gelip üstten direksiyonu seçmen lazim. Daha sonra alt tarafta kurulum sihirbazı vardır. Oradan sıra sıra ayarlarını yap. Bu kadar :)

Bu arada dfgt'de sadece ileri geri vites var diye biliyorum. Yani gerçekçi vitesi seçip vites arttırma ve azaltma kısmına tıklayıp vitesi ileri geri yapıp tanitman lazim.

PartyPancakes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle cevap verdiğin için teşekkürler. Ben dediklerini yaptım vites arttırma ve azaltmaya tıkladım vitesi ileri geri yaptım tanıtmak için hiçbirşey olmadı. Bende direksiyonun arkasındaki L1 R1 tuşlarını kullanıyorum. Bozuk olduğunuda zannetmiyorum oyundamı sorun var ya da internetten logitech software idirip mi ayarlarını yapıcam anlamadım :(

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Driver'i kurarsan kesinlikle olur. Çünkü bu oyunda dfgt kullananlar bir hayli fazla :)

PartyPancakes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hah işte driver'ı kuruyorum 3. Aşamaya geldiğimde done diyorum hiçbirşey olmuyor sonra tekrar denedim aygıtınızı kayıt ettirin diye birşey var tıklıyorum web sitesi açılıyor ve benden aygıtımın seri numarasını istiyor yazıyorum olmuyor ya da seri numarası diye başka birşey mi yazıyorum anlamadım(seri numarası kullanım klavuzunun üstünde yazıyor değilmi P/N: 00000-0000 şeklinde eve döndüğümde bakarım yine)

miracserdar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Euro Truckda klavye ayarlarından ayarlıyosun dimi vitesi ? Eğer ordan ayarlamıyosan çalışmaz.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Aynen öyle giriyorum klavye ayarlarına vites yükseltmeye tıklıyorum vitesi geri çekiyorum tepki yok o yüzden logitech gaming software diye birşey indirdim ordan yapılıyormuş ama bir sorun daha çıktı burdan bana yardım edebilirmisin ?

http://forum.shiftdelete.net/diger-...itech-gaming-software-hatasi.html#post3647302

http://support.logitech.com/product/driving-force-gt#download

Yazılımı bu siteden indirdin sanırım

Özelden link atıcam ordakileri denermisin.

miracserdar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen öyle giriyorum klavye ayarlarına vites yükseltmeye tıklıyorum vitesi geri çekiyorum tepki yok o yüzden logitech gaming software diye birşey indirdim ordan yapılıyormuş ama bir sorun daha çıktı burdan bana yardım edebilirmisin ?

http://forum.shiftdelete.net/diger-...itech-gaming-software-hatasi.html#post3647302

Ya hocam bak bende 2 senedir var direksiyon format atıyım dedim geçen pcye attım ordan beri bendede çalışmıyo vites.Pcde olabilir yani problem.

PartyPancakes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aynen ordan indirdim. Başka link atarsan güzel olur

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sende software varmı ? varsada bilgisayarın algılıyormu ? çünkü vitesi aktive etmek için software gerekiyor en azından euro truck 2 için direksiyon kullanabileceğim tek oyun çözüm yolu bulamassam yarış oyunu indirip oldu olmadı diye cevap yazarım

selo23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bir logitech dfgt aldım çok güzel ama aldığımdan beri yandaki vites topuzu çalışmıyor ets 2 ye giriyom sıralıyı seçiyorum vitesi yükselt i seçtim vites topuzunu geri çektim hiçbir şey olmuyor bide alttaki artı eksi ve kırmızı dönen daire bir tuş var oda çalışmıyor yardım edin

Kaya2521

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben dün bir Logitech driver forced aldım dreksiyon un üzerindeki bütün düğmeler çalışıyor ama dreksiyon u tanımıyor yolda gidiyor ama ben dreksiyon u cevirsemde kullandığım araç dönmüyor acaba enerji adaptöründe sorun olabilir mi çünkü ilk fişe takıldığında kendini kalibre etmiyor ortasındaki ışıkta yanmıyor

ErdemKus

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar ben dün bir Logitech driver forced aldım dreksiyon un üzerindeki bütün düğmeler çalışıyor ama dreksiyon u tanımıyor yolda gidiyor ama ben dreksiyon u cevirsemde kullandığım araç dönmüyor acaba enerji adaptöründe sorun olabilir mi çünkü ilk fişe takıldığında kendini kalibre etmiyor ortasındaki ışıkta yanmıyor
dfgtyi nereden aldın ve ne kadara ?

fpsAzpingÇok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocalarım ben vites almıştım çok güzel oynanıyordu bi anda vitesi görmemeye başlamış ghub da görmüyor bilen var mi o kadar araştırdım bulamadım sizde benzerini yaşadınız galiba bulduysanız sorayım dedim