Lockerz davetiye alana Google Wave davetiyesi Bedava!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gretna989

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar arkadaşlar.
Konuya satış mı yapıyor bu gibi düşüncelerle önyargılı olarak yaklaştığınızı biliyorum. Dedim şu Lockerz'i tanıtırken arkadaşlarımıza bir de Google Wave göndereyim. Bence böylesi iyi oldu. Öhm, öhm, şimdi gelelim konumuza.

Arkadaşlar, internet üzerinden hepimiz birşeyler kazanmak istemişizdir. Lockerz denen bir site bu sistemi çoktan beri yapıyor, ama Türkiye'ye ürün göndermiyordu. Nihayet Türkiye'ye ürün göndereceklerini açıkladılar. Bunu duyan herkes siteye akın etti. Fakat şöyle birşey var, siteye direk üye olamıyorsunuz, illa ki birinin sizi davet etmesi lazım.

Sitede şöyle bir prensip kullanılıyor. PTZ Birimli bir puanımız var ve bu puanlarla alınabilen ürünler var. Ürünlerden puanımızın yettiğini alabiliyoruz. Bu puanları kazanmak içinse birkaç yol var.

• Hergün siteye ilk girişinizde 2 PTZ geliyor.
  • Hergün bir video konuluyor ve o videoyla ilgili bir anket sunuluyor. Ankette cevabınıza göre genellikle 2 veya 4 PTZ kazanıyorsunuz.
  • Davet ettiğiniz her kişiden 2 PTZ kazanıyorsunuz.
  • Ayrıca ilerde oyun oynayarak, video izleyerek de PTZ kazanabileceğiz.
Kazandığınız PTZ'lerle elektronik ürünler, eğlence ürünler vs. sipariş edebilirsiniz. Örnek verecek olursak, PSP 3000 (200 PTZ), Nintendo Wii(250 PTZ), Xbox Live (675 PTZ), İpod Nano (300 PTZ) vs. vs. Ayrıca bu konsolların oyunları da (100 PTZ)'den satılıyor. :thumbup:

Google Wave'yi de hepiniz duymuşsunuz muhtemelen. Açıklama gereği duymuyorum. Lockerz davetiyesi isteyen herkese Google Wave davetiyesi de göndereceğim. Hepinize teşekkür eder, saygılarımı sunarım. :flowers:

Dipçik: Maillerinizi PM'den yollamanız rica olunur.
Dipçik 2: (12:00-03:00 arasında davetiyeleri gönderebilirim.)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
2 site için de ayrı ayrı konumuz mevcuttur lütfen yeni başlıklar açmayalım !

KİLİT !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar