Lisede Telefon

Bu konuyu okuyanlar

sefadgg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Liseye Başlıcam Sizce Telefon Yasak midir? Ve Okulun Pansiyonunda Kalıcam pansiyonda yasak mi? Bilgili Arkadaşlar yardımcı Olursa sevinirim.

Not:Okuyacağım Lise Fen Lisesi

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Telefon ile okula tabi ki gidebilirsin, ders sırasında telefonunu kullanırsan öğretmenin telefonunu alabilir. Derslerde kullanmazsan bir sıkıntı çıkmayacaktır.

sefadgg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon ile okula tabi ki gidebilirsin, ders sırasında telefonunu kullanırsan öğretmenin telefonunu alabilir. Derslerde kullanmazsan bir sıkıntı çıkmayacaktır.
Teşekkürler Peki Okul Pansiyonu Hakkında Bir Bilgin Var Mi Yani Orda yasak mi ?

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Bizde sabah telefonlar toplanıyor, kasaya gidiyor akşam son ders geliyor[emoji4] çözüm Apple Watch.

sefadgg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lisede pansiyinda kalmıştım orada kamerali telefon yasakti simdi oyle mi bilmiyorum.
Bende araştırma yaptım ama pansiyondan pansiyona değişiyormuş bide bu pansiyon ortamı nasıldır yani bi bilgi verebilirmisin?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bende araştırma yaptım ama pansiyondan pansiyona değişiyormuş bide bu pansiyon ortamı nasıldır yani bi bilgi verebilirmisin?
Bizimki özel bir okuldu ank da pansiyon sıkıydi gunde 3 saat etüt falan ama iyi arkadasliklar ediniyorsun

inteResTing61

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Pansiyonu bilmiyorum ama derste telefonla uğraşmadığın sürece sıkıntı yok benim lisemde. Tenefüslerde de bazı hocalar umursamıyo bazıları gördüğü gibi alıyo telefonu

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Derslerde telefonla ilgilenmezsen okul ve pansiyon içerisinde sürekli telefonla uğraşıp dikkat çekmezsen sorun olmaz. Anladığım kadarıyla yatılı kalacaksın bu durumda pansiyonda telefon yasağı olamaz ancak belirli saatlerde telefonları toplayabilirler. Başladığında sistemin nasıl işlediğini yazarsan sevinirim.

sefadgg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Derslerde telefonla ilgilenmezsen okul ve pansiyon içerisinde sürekli telefonla uğraşıp dikkat çekmezsen sorun olmaz. Anladığım kadarıyla yatılı kalacaksın bu durumda pansiyonda telefon yasağı olamaz ancak belirli saatlerde telefonları toplayabilirler. Başladığında sistemin nasıl işlediğini yazarsan sevinirim.
Tabi Yazarım.