Lisede okulu bırakmam gerekiyor

Bu konuyu okuyanlar

Pmbebulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ailevi meseleler ve başka sebeblerle okulu bırakmam gerekiyor, kızım. Liseyi devam edemeyecek durumdayım. İleride işe girip çalışarak kendimi geçindirebilir miyim? Birçok yeteceğim var çizim, yemek vb. Çok kötü bir hayatım mı olacak?

BilgisayarUzmani

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Ailevi meseleler ve başka sebeblerle okulu bırakmam gerekiyor, kızım. Liseyi devam edemeyecek durumdayım. İleride işe girip çalışarak kendimi geçindirebilir miyim? Birçok yeteceğim var çizim, yemek vb. Çok kötü bir hayatım mı olacak?
Kaçıncı sınıfsınız? Bende lise öğrencisiyim.

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Okuyun kesinlikle, ailevi sorununuzun ne olduğunu ve sizin için ne ifade ettiğini kesinlikle anlamamız imkansız çünkü yaşamadığımız şeylerin tavsiyesini vermek yapılabilecek en büyük saygısızlık ve tutarsızlıktır bana kalırsa. Eğer biraz daha imkanınız varsa lütfen okuyun, okuyan, üreten çalışkan nesillere ihtiyacımız var. Bu hayatta insanın yapabileceği en iyi şey gelişmek ve öğrenmektir, okuyun hatta üniversiteyi bitirmeyi bile düşünün.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Çok kötü olur ekonomik durumdan dolayı ise valilik, belediye gibi kamu kurum ve kuruluşlarından yardım talep edin

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Bence yapabilirseniz liseyi bitirin

Ama mecburum derseniz siz bilirsiniz 4 yıllık ünililer bile bim de a101 de zor iş buluyor erkeklerde uzman oluyor