Lisede not soruları

Bu konuyu okuyanlar

Oğuzali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.sınavlarımız bitti çoğu rezalet matematik 75(matematikden özel derse gitmeme rağmen) coğrafya 15 tarih 39 edebiyat 45 2.sınavlarda başladı matematikden 70 almışım coğrafya 40 edebiyat 60 üstelik babamla aynı okuldayım müdür yardımcısı notlarımı istediği gibi görüyor ilk notlarıma bakmadı ya da baktı bilmiyorum bana bir şey söylemedi ama sırf edebiyatcı ve biyolojici beni şikayet etti diye çok kızdı ve beni bir daha şikayet gelmemesi konusunda uyardı ancak matematikçi büyük ihtimalle beni şikayet edicek ve babamın tepkisi çok büyük olucak gibi özel derse gidip nasıl yapamadın diye kızıcak kesin çünku geçen yıl matematik 90 diye kızmıştı nasıl 100 değil diye evet yeterli çalışmadım ama yapacak da bir şey yok olan oldu sizden ricam babam biraz disiplinli biridir bu sınav notlarıma bahaneler bulursanız sevinirim.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Knk babaya bahane işlemez . Istersen 3 ay hastane yat yine de min 95 alacaksin . Tanrı yardımcın olsun diyorum . Muhtemelen odanda bol gözyaşlı dkkalar seni bekliyor . Lise böyle yapcak bsy yok .

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
90 aldığın zaman tebrik etmek yerine neden 100 alamadın demek mi? Geçmiş olsun.

Oğuzali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Knk babaya bahane işlemez . Istersen 3 ay hastane yat yine de min 95 alacaksin . Tanrı yardımcın olsun diyorum . Muhtemelen odanda bol gözyaşlı dkkalar seni bekliyor . Lise böyle yapcak bsy yok .
sanırım geleceği gördün kursa gitmiştim babam aradı kursun biter bitmez evdesin dedi olacaklar senin dediklerine çok yakın sağ ol beni psikolojik olarak geleceğe hazırladığın için